• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pomoč

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
molim pomoč ponovo nemogu odgovarat na postove , nemam uopće one ikone za odgovaranje

kad sam kliknuo na ono dobio sam ovo,znači mogu odgovorit na ovu poruku ali na ostalo ništa nemogu, sa kompjutera u firmi mogu sve odgovarat normalno,dali se tamo moram možda odjavit da bi ovdje kod kuće mogao odgovarat na postove.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
kad sam kliknuo na ono dobio sam ovo,znači mogu odgovorit na ovu poruku ali na ostalo ništa nemogu, sa kompjutera u firmi mogu sve odgovarat normalno,dali se tamo moram možda odjavit da bi ovdje kod kuće mogao odgovarat na postove.

evo sad sve radi, u čemu je problem.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
molim pomoč ponovo nemogu odgovarat na postove , nemam uopće one ikone za odgovaranje

ja koristim mozilu firefox, i probo sam ono sa brisanjem ali nemogu otvorit onaj prozor delete, a nemogu probat sa prijavom jel nemam tu opciju kad nemogu odgovarat na postove,i nemam onaj gore naslov di treba pisat velikim slovima poljoprivredni forum, , imam ono korisnička ploča i imam ono dobrodošli dlesa18
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne znam stari , probaj reinstalirati mozillu , probaj preko IE ili nekog drugog browsera .
Može biti da je stvar u tvojm postavkama foruma ali za to moraš pričekati nekog tko se bavi forumom .
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
ja koristim mozilu firefox, i probo sam ono sa brisanjem ali nemogu otvorit onaj prozor delete, a nemogu probat sa prijavom jel nemam tu opciju kad nemogu odgovarat na postove,i nemam onaj gore naslov di treba pisat velikim slovima poljoprivredni forum, , imam ono korisnička ploča i imam ono dobrodošli dlesa18

inormalno kad odgovorim na post odavde onda imam sve što treba imat kompletno
 

Najnoviji postovi

Na vrh