• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poplava 2014

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Nadam se da nema poplavljenih kuća i objekata.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Na žalost ima,koliko sam čuo na radiju Sveti Petar i Mrežnički Varoš su najgori..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Lijevala je cijelu noć,ali ona izvirije skroz iza Slunjskog poligona.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Strašno!
Baš sam htio pitati kakvo je stanje kod Vas kolega iz cjele RH??, al sad vidim.

Kod nas u Podravini nije baš tak ostrašno, ali ima kritičnih mjesta, navadno je i podravska magistrala bila zatvorena u smjeru Virovitica-Koprivnica na nakim mjestima, čuo sam na radiu da su se neki kanali izlili pa je voda išla preko ceste.
Otići ću ovih dana do Drave na području Ferdinandovca i Novog Virja da vidim kakvo je tam stanje.
Nadam se da su moji salaši u Bakovcima kod Ferdinandovca uredu, tu je Drava na svega oko 500m udaljena.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod nas je ima ko u priči.. Na cesti i preko 1m... Da je unosno najbolje ju pakirat i prodavat :)
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Evo i Cetina je dosta visoko, ne vjerujem da ce bit nesto spektakularno, iako vec su jedne godine kafici u Trilju plivali.
Bas razmisljam da bi odvezao gliser malo prodjirat ako ne bude kise ovih dana.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ovako to izgleda oko mene, slike su malo lošije jer mi je kamera malo u banani.

x15z.jpg


Jedini put kojim sam nekak mogal doma iza 14 sati, mislim da ni on više nije prohodan za aute

haot.jpg


evu1.jpg


Ovo je nekih 200 metara od kuće prema D.Resi




Voda je došla do nekih mjesta gdje do sad nikad nije dolazila, poplava koja je bila 2010 je bila velika, ova sad je još veća
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
evo, upravo je Kupa u Karlovcu probila 40 godina star rekord...ovo je treći najviši vodostaj od kad se uopće mjerenja vrše, ali moram naglasiti da sama Kupa i nije kriva za tu tarapanu...jer kod mene se praktično minimalno izlila (10 km uzvodno od Karlovca), dakle "krivci" su ostale 3 djevojke...:icon_wink:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Mrežnica je rekordno visok vodostaj ali lagano pada . Samo kaj če bit s ovim snijegom koji je danas padao u Gorskom kotaru a najavljeno zatopljenje .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sada kada gledam vijesti,katastrofa od vodurine,više se nikada ne budem žalio što živim na brijegu,dečki sretno protiv vode
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
ajkula, nije ni brijeg siguran...mom kolegi skoro ošo traktor i prikolica...a i gljivara...u jarak...i to z brijega...otvorilo se klizište od ovolike vodurine...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nije baš kod mene brdina ali poplava nema šanse da dođe,najveći nam je problem plinske i naftaške cijevi po Bilogori,to ako strese onda bude hebeno
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Nisam ni ja u nizini ali imamo branu(nasip)koji brani Križevce(ŠAŠINE I POTOČKU)i ovako visoko još nije nikada bila .A i zatvorili ventil na brani jer se u Križevma razlijo Vrtlin.Taj dio Križevaca bi bio poplavljen barem oko 15 puta do sada otkako otkako je ta brana napravljena.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ovak je Kupa izgledala jucer ujutro oko 10 sati kod Jamnicke kiselice od onda je vodostaj naraso za jos 20-25cm!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh