• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poplava 2014

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Kažu da Kupa i Korana uzvodno opet lagano rastu i još kad krene topljenje snijega u G.Kotaru koji je napadao pred dva dana, eto novih problema.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Je, svaka je prolazna :) Oko mene je ziva katastrofa...
Toma84@, moram reagirati..već nekoliko postova pišeš...kod mene...oko mene....koga briga što se dešava kod tebe kad se neudostojiš napisati ODAKLE SI tj. lokaciju. Za svaki tvoj takav post netko bi trebao pitati...a gdje je to??? naravno osim onih koji te poznaju, budući je forum javan, mišljenja sam da je i lokacija nekog javna stvar, osim za nekog tko se krije iz bilo kog razloga, ali taj nemora pisati što se kod njega dešava, ako krije svoje geografsko prebivanje...toliko...
Bilježim se s štovanjem..nije ovo samo zbog tebe ima više takvih na ovom forumu..
Pozdrav.
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ova cesta nije prolazna od srijede trenutno su sve ceste zatvorene trenutno sam na otoku nemogu ni u Zagreb, Karlovac, Sisak, Topusko, Vojnic nikud nemogu sve pozatvorene ceste radi vode danas isli u tvornicu mineralne vode Jamnice radit zecji napis prijeti Kupa i pogonu!!


 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
A kod nas u Podravini, tocnije u mojem selu i okolici i okolici Đurđevca nema vode ni u grabama, a kamoli da je nesto poplavljeno.. Danas bio malo po njivama, nema vode ni u jarcima.. Jedino tu u oblizbnjem mjestu ima dvije tri njive koje su malo pod vodom, a to svaka bolja kisa dok padne na njima lezi voda..
Dok vidim ovu silnu vodu na tv-u i tu na forumu na slikama pomislim da zivim u sasvim drugoj drzavi..
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
IvanKC, onda je kot tebe malo padalo, ulazak u Đurđevac od KC na zaobilaznici, sa lijeve strane ceste,sve je znalo plivati, oni vrtovi i polj. strojevi svi su bili u vodi.
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
a kod mene skoro pa suša. još mi se ni bunar nije napunio onoliko koliko bi trebalo bit u ovo doba. sad kad tri četiri dana nebi padalo , zemlja bi na njivama bila suha
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Bhorv, e bas tak, nekad su ti vrtovi svi bili pod vodom, a sad ako ima malo vode u grabi uz cestu.. Bas sam jucer prolazio onuda..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Toma84@, moram reagirati..već nekoliko postova pišeš...kod mene...oko mene....koga briga što se dešava kod tebe kad se neudostojiš napisati ODAKLE SI tj. lokaciju. Za svaki tvoj takav post netko bi trebao pitati...a gdje je to??? naravno osim onih koji te poznaju, budući je forum javan, mišljenja sam da je i lokacija nekog javna stvar, osim za nekog tko se krije iz bilo kog razloga, ali taj nemora pisati što se kod njega dešava, ako krije svoje geografsko prebivanje...toliko...
Bilježim se s štovanjem..nije ovo samo zbog tebe ima više takvih na ovom forumu..
Pozdrav.

Kad čuješ D36, mjesta Blatnica, Koritinja, Šišljavić da su pod vodom onda ti je to to :) Moje je zadnje, te igrom slučaja jedan dio Šišljavića je na višoj nadmorskoj pa nema problema za ulaskom u kuće, ostalo sve pliva...
 

Najnoviji postovi

Na vrh