• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POplava Velika Gorica

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo malo koja slika sa poplavljenog podrućja u Velikoj Gorici...
fotografija0097j.jpg
[/URL] Uploaded with [ImageShack.us[/IMG]
fotografija0110.jpg
[/URL] Uploaded with [p:URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG]
[h ImageShack.us[/IMG]

fotografija0140d.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotografija0139w.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotografija0134h.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotografija0100a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotografija0162m.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotografija0163.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Čuj nisi li ti glavni za volan ?
Ko je ovo sliko,nemoj se igrat oš u grabi završit :icon_lol:
Nije za zaj....baš im je gadno i to več duže vrijeme a nezna se ni do kad?
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav kolega!

Pretpostavljao sam da ste imali pune ruke posla s vodom ovih dana.. Bio mi je stari s DVD-om jedan dan dolje. Prema pričama, izgleda da se predizborna kampanja zahuktava. Navodno bilo političara više od vatrogasaca, a za njima i njihove muhe i komarci iz medija..

Kakva je sveukupna procjena stanja?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Po ovom za jedno 10-15 dana ako ostane vrijeme dobro moglo bi se povući voda sumnjam da bude prije kad vidiš površinu negdje dubina od 50do 1m negdje i više nebu samo tak otišla...
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Da prostis su ga mjestani naj...li,.kolke li su stete pretrpili i kolko ce jos da bude,,.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Ma imaju tu krivice i ovi ''ZELENI'' za zaštitu okoliša, ne daju ovima da vade šljunka iz rjeka, a tim vađenjem čiste korita rijeka i to je puno bolje nego graditi sip, ne vidim neko onečišćenje s tim što vade šljunka... Mi ne smijemo vaditi, a naši susjedi s kojima graničimo vade, nema logije, netko je od ''ZELENIH'' zgrnio pare u džep..e baš su zeleni!!! Tko će sad odgovarati za tu štetu??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@farmervg imate pune ruke posla valjda ce se brzo povuc voda i da ce ljudima namirit stetu:=-:
nema kud neide tam!
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Fala Bogu,ove godine ja nisam na tapeti.Ali oko mene su puni kanali vode.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
300
Ja bio jutros u tom kraju i vode na cesti više nema, samo na jednom mjestu možda 3-4 cm. Taman kad sam prolazio micali su vreće sa pjeskom,
P.s.
Labudovi (njih 10-ak) je uživalo u vodi koja je oko kuća. :)
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Mislim da su Vukomeričke gorice.Prolazili smo kroz Prkovec pa to je selo-dva dalje.To bi ti farmervg morti bolje znal?
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mislim da su Vukomeričke gorice.Prolazili smo kroz Prkovec pa to je selo-dva dalje.To bi ti farmervg morti bolje znal?

Prkovec?? Prvi put čujem..
Može neki orijentacijski smjer? Županijska cesta, ili?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Prkovec ti je kad ideš u Vukojevac desno skreneš Gornji Vukojevac pa izlaziš van za Pustike
 
Na vrh