• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak hladnjaka

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mi smo na kamionskom kileru krpali sa nekom smjesom ...to je bilo baš za krpanje hladnjaka i bilo je u dvije šprice(kak kod doktora) koje su bile spojene zajedno..dok si to pomješal i za par minuta se posušilo i nikad više nije puštalo...a kak se zove neznam..samo si očistil dobro mjesto gdje je puštalo i namazal z tim i gotovo...
jedna smesa siva druga bledo zuta . bilo je i kod nas jedno vreme to . na bazi tecnog metala za hladnjake. ali poodavno ga vise nevidjam. to sam koristio kad propuste one dihtujuce gumice na al. cevima i spoju sa plasticnim kucistem .
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jedna smesa siva druga bledo zuta . bilo je i kod nas jedno vreme to . na bazi tecnog metala za hladnjake. ali poodavno ga vise nevidjam. to sam koristio kad propuste one dihtujuce gumice na al. cevima i spoju sa plasticnim kucistem .

da to je bilo to samo nisam znal kak se zove... bome ni ja nisam videl več to odavno..to smo krpali pred cca 5 god i još drži...
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
378
tako mozes zapusiti vise celija pa smanjiti protok. kad je u pitanju manji broj uspevao sam tecnim metalom . tu gde je procurilo malo povecam otvor i zamesam tecni metal i ubacim u spric i utisnem unutra. moze i hermetik posto je malo redji pa lakse ide. ako je veci broj celija bolje promeni hladnjak.
mislim dame nije nitko dobro shvatio nesipas cimentno mlijeko gsjese sipa voda neo ga polozis i sipas gdje izlazi po celijama
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ja sam te u potpunosti shvatil.

al je jednostavnije uzet cianol i mali brener i zalit to, ak niš drugo kvalitetnije je...



Nego ima masa ljudi koji se bave krpanjem kilera, na svakom oldtimer forumu su barem 2-jica...
 
Na vrh