• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

popravci na Torpedu

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
:icon_fU::icon_fU:
Pneumatik je naziva za, sustav: guma pod tlakom na naplatku, pa mnogi i dalje za automobilsku gumu (bez felge i tlaka) na polici u trgovini govore pneumatik.

Fen je sustav (sastoji se od više komponenata), i to elektromehanički. Grijač je uređaj koji zrači toplinu zbog velikog otpora prolasku električne struje kroz vodič.

No, ak ti tak veliš, da je to za tebe fen, onda neka za tebe bude.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
To je i dalje za mene fen

Nisi ti pogresio kad si spomenuo da ima lajtung.Ima kod vecih.
.Ovaj sistem je kod torklipaca.
Ma obicni komad mislim cekas zice .Jedna strana masa druga plus pol.Uzari se i kad pocne verlati motor potegne kao topli zrak.Po mom misljenju to je bez veze.Kome Torpedu treba taj grijac nesto je na njemu neispravno.

Kod vecih je to rijeseno ko na IMT-u.Baklja je zakon.


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
:icon_fU::icon_fU:

Bilo je ljudi koji nisu prvotno shvatili animaciju koju si postavio na moj post, pa me zanima dali me častiš namjerno, ili i tebi nije jasno što u rukama drži crveni...
 

Duby

Član
Tu od
22 Lis 2012
Poruka
33
vidim da imate probleme s grijacem,ja sam rijesio svoj problem
semering rukavca sa traktora Store bi trebao pasati,trebam skinuti i izmjeriti,45 kn kom,trebam za lijevu i desnu stranu
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
je*eš filozofiranje, to je fen i gotovo...da metneš svijeću pod granu bil bi svjećnak:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh