• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Posjet farmi SALAŠ

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Preko UHUH udruge bio je organiziran posjet farmi SALAŠ

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

matija

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
vinko kaže:
šta je to? europard? koliko je velika ta farma?

OKo 350 krava, taj mislim da radi bar 8 mikseva po danu, znači oko 8 sati na dan- što proizlazi blizu 3000 godišnje, baš me zanima kako dugo će izdržat.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Gdje se ta farma nalazi? Najvjerojatnije je iso i stari od mog rodjaka, imaju doma tridesetak grla Holstajna a iso je i u Nizozemsku i u Sloveniju perko udruge
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Rakoš mu je prezime. Cesto puta skupa citamo forum a kod njega u selu nema adsl_a pa je ljut ko vrag. Jos kad otvorim Jubito onda je gotov.
Stari njegov sva savjetovanja redovito prati.
 
B

bero salaš

Guest
Pozdrav
molim te mi pojasniš - ono broj mikseva - i koliko će izdržati :(
mario kaže:
vinko kaže:
šta je to? europard? koliko je velika ta farma?

OKo 350 krava, taj mislim da radi bar 8 mikseva po danu, znači oko 8 sati na dan- što proizlazi blizu 3000 godišnje, baš me zanima kako dugo će izdržat.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Htio sam reći ako radi 8 mikseva na dan, a sd neznam točno, jer mi se čini da ne stelje s prikolicom tak da radi valjda 6 mikseva hrane, znači ak je 6 onda radi 6 sati na dan X365- 2190 rs, znači jako dobro iskorišten traktor, a sad koliko će kinez izdržat pitanje je vremenam jer za 5 godina ima 11 000 rs.
 
M

matias

Guest
nebi stavio ruku u vatru za tog kineza vidio sam taj traktor u zivo i nije mi bas......traktor?! :scratch
 
A

agrarac

Guest
mario kaže:
vinko kaže:
šta je to? europard? koliko je velika ta farma?

OKo 350 krava, taj mislim da radi bar 8 mikseva po danu, znači oko 8 sati na dan- što proizlazi blizu 3000 godišnje, baš me zanima kako dugo će izdržat.

taj kinez ima preko 7000 sati a star je 3 godine.to znam jer je stari bio u servisu kad je baš taj traktor bil tam baš s te farme.dosad nisu imali nikakvih kvarova na njemu,samo redovni servisi.
 
B

bero salaš

Guest
Uf svijet je mali. Stvarno već svi sve znaju.
Hvala na savjetu - jedino u računici broja mikserica ste malo fulali - dnevno radi 20 mikseva :cry: ( tim gore a?)
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
bero salaš kaže:
jedino u računici broja mikserica ste malo fulali - dnevno radi 20 mikseva :cry: ( tim gore a?)

Sa 20 mikseva trebao bi s tim mikserom nahranit više od 1000 grla.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Zbilja ako taj kinez pozivi na farmi tim tempom treba mu podic spomenik. Neki ih hvale a neki bas i ne. Jednom tipu kad je crko takav traktor veli jedan djed: 'ko ti kriv, sta kupujes od kineza traktor kad znas da njihove ni papuce ne valjaju'! Svi smo se slatko nasmijali. Nemora znacit, ipak treba cut malo vise askustava jer je to kod nas jos uvijek novo i nepoznato. Mislim da bi na ovoj farmi bilo pametnije da su kupili nest sigurnije i pouzdanije jer nedaj Boze da se nest zmrda dok najvise treba.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
bero salaš kaže:
Uf svijet je mali. Stvarno već svi sve znaju.
Hvala na savjetu - jedino u računici broja mikserica ste malo fulali - dnevno radi 20 mikseva :cry: ( tim gore a?)

Ne radi 20 mikseva, nikako, pa to bi bilo oko 15-20 sati dnevno, a to nije.


Pa njima nebi bio problem za traktor, kad imaju sa strane još par traktora koje ne koriste.
 
B

bero salaš

Guest
fora i je u traktoru - ne može on to vrtiti
eh a kad se pravila štala - napraviše preniska vrata
 
B

brundalo

Guest
Ljudi ja sam utvrdo protiv kineskih stvari. Jednostavno one za mene ne postoje i amen. Uvalit se u takvu investiciju a kupit kinesko je s oprostenjem sranje :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
bero salaš kaže:
fora i je u traktoru - ne može on to vrtiti
eh a kad se pravila štala - napraviše preniska vrata


Kaj je preslab za miksericu??
 

Najnoviji postovi

Na vrh