• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potrebna mi je pomoć.NEZNAM SLOVENSKI

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
naš sam neki oglas u SLO ali neznam slovenski detaljno pa mi treba mala pomoć.

Jel može neko uskočiti??

Pozzz
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
naš sam neki oglas u SLO ali neznam slovenski detaljno pa mi treba mala pomoć.

Jel može neko uskočiti??

Pozzz

A da staviš tekst na forum?
Teško buš dobil pomoć za prijevod nevidljivog teksta. :scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
A da staviš tekst na forum?
Teško buš dobil pomoć za prijevod nevidljivog teksta. :scratch

dobra ideja koja je i meni pala na pamet ali kolega adviser je sve već sredio.baš vam hvala svima jer napravljen je veliki korak ka pregovorima.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jaz vem slovenščinu ..od vseh najrajše mam joške

i ja isto ali samo : številka ni dosegliva,prosimo pokličite še enkrat. tosam danas trista puta slušao dok sam čovjeka zvao i molio boga da se nejavi
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ja sam ti Slovenac pa ako ti treba nešto da se prevodi iz našeg jezika samo reci. Vidim da si ovaj put več dobijo pomoč, a sledeči put možeš me pozvat na PP ako želiš, može i tu, samo što sam tamo odmah obavješten sa mailom da imam poruku pa je tako sigurnije i možda bržije dobiješ odgovor.
 
Posljednje uređivanje:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ja sam ti Slovenac pa ako ti treba nešto da se prevodi iz našeg jezika samo reci. Vidim da si ovaj put več dobijo pomoč, a sledeči put možeš me pozvat na PP ako želiš, može i tu, samo što sam tamo odmah obavješten sa mailom da imam poruku pa je tako sigurnije i možda bržije dobiješ odgovor.

hvala na ponudi.

uz vašu pomoć sam uspio da se snađem i tako izbjegnem jednu podvalu od strane jednog prodavca sa bolha.kom jer me je mislio prevariti
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
opa, muljator neki, a?
a ja mislil da u Eu sve pošteni ljudi, ljudi od reda :lol:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Koliko ima poštenih u EU bit če vam uskoro jasno :gitarist::rolfer:
A reda ima ima, samo vi dođite k nama pa da propadnemo zajedno :scratch :rolfer::mad:

U stvari ako bolje pomislim neznam dal je ovo zadnje što sam napisal smiješno ili za plakanje :scratch, da se nebi to u stvari dogodilo jer vidimo što se u EU događa.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kad smo već kod EU

EU je savremeni koncept kolonizacije Zapadnijih zemalja europe,da nas strpaju pod svoj krov i da mi radimo za njih,ali kao da ništa nisu naučili iz proteklih pokušaja,da ne spominjem II sv. rat. ili I.

Na balkanu su svi zube prebili više puta,ovaj put će ostati bez glave i bit će to kao finale u nogometu kad sami sebi zabiju gol.To već jeste slučaj ali neće da priznaju.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
opet mi treba neko sa slovenskim

opet riješeno.u sekundi
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh