• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potresi

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Epicentar je bio kod Trilja, 39 kilometara sjeveroistočno od Splita i 19 kilometara jugozapadno od Livna.
Samo da nema veće materijalne štete i da su svi dobro.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
A danas opet Glina... nikak da se to smiri.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Ili se meni učinilo, ali imam osjećaj da se kuća zatresla, ima li tko kakve informacije da li je bio potres danas?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
V međimurju se osjetilo.. Lagano podrhtavanje, prvo sam mislil da veter tak puše..

Šire se epicentri. Nedaj bog da se ponovi onaj potres od prošle godine
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Ne razumijem što čekaju s obnovom. Da su njihove kuće u pitanju, sve bi se prilagodilo njima tako da odmah dobiju i bolje nego što su imali.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,865
Što se čudiš? :mad:
Razmišljaju kako bi lovu skrenuli u svoj džep!
Što je bilo sa onom lovom što su ljudi uplaćivali na neki račun za direktnu pomoć postradalima?
Isto tako su maknuli besplatne kuhinje koje su radile i sad "sve ide služben, preko njihovih kumiča, sineka...!
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Nema više ni medija koji idu u potresom pogođena područja.. Koliko sam uspio vidjet, jedino plodovi zemlje naprave reportažu..
Žalosno da se u godinu dana i po lijepom vremenu ništa nije napravilo, a zima je stigla..
 
Na vrh