• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
488
90 % "naših komunista" prešlo u "naš HDZ". Malo je pravih "naših komunjara" ostalo u "našem SDP-u"...
Tako da zamjenom teza okrivljujemo "naš KRADEZ-e" a ustvari je to odrađivao "naš komunistički kadar" iz bivše "naše Juge".
Jel Joža Manolić još živ......
Jel imamo još uvjek, a to je 79 godina od 1945 do danas, 20000 boračkih nasljednih mirovina iz "našeg NOB-a".
"i to sve naši napraviše"......i nitko danas to ne preispituje, izgleda da to tako "našima odgovara"
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
16
Mi budale i maloumnici, kad je onaj počeo vikati "imamo Hrvatsku", a mi mislili da (i ja) imamo Hrvatsku, a kad ono oni prigrabiše sebi Hrvatsku!
Dobro je on vikao ali mi to nismo svatili.On je vikao "imamo hrvatsku" a ne imate hrvatsku.;)
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
488
A jbg ipak je Tuđman (Titin general) bio napredniji od Tite.
Tito je dao pobiti puno hrvatskog naroda, a Tuđman kad je mogao - nije...
Koliko je vila i rezidencija i zlata imao, Tuđman je u odnosu na Titu bio proleter ......
A o ljudskim manama, Tuđman je imao malo nakrivljenu usnicu, poput Marlona Branda u Kum-u, a kad se gleda i sluša Tita, pa on je govorio ni sam on nezna kojim jezikom .... Možda bi mu Ruski najviše odgovarao....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,335
Gledam na tv dvije ženice iz Farkaševca kaj se bave proizvodnjom mlijeka
Tuga i jad kam nam je kompletna proizvodnja hrane otišla, ne samo mljekarstvo nego sva proizvodnja.

 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,473
Taj video bi trebalo poslati na adrese svih političara. Počevši od Plenkija i njegove svite kaj drže ruke na srcu dok se svira himna. Svim saborskim zastupnicima i posebice europarlamentarcima koji zastupaju hrvatske interese u Briselu. To bi morali gledati v jutro gda se zbude i navečer prije spavanja jer to je uglavnom njihovih ruku djelo. Može ih sve biti sram gda vide te jadne ženice koje žive od tih kravica. Ali oni za sram ne znaju. Narod kao narod još ih nagrađuje za to na izborima. Jadni smo mi narod.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,086
Dečki, pustite politiku...idite v birtiju.
 
  • Like
Reactions: H&S

Smetalo

Novi član
Tu od
28 Svi 2024
Poruka
24
Dečki, pustite politiku...idite v birtiju.
Rada bi mi išli v birtiju al je kriza tak vlovila pa još malo nebumo si imali ni za doma kavu si spiti
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,521
Vele mi budi dobar, budi posten, pomazi ljudima... tako je...lakse ce te naguzit, lakse zajebat...
Dok si bezobrazan, neugodan, zajeban onda svi s nekim postovanjem prema tevi...kad si dobar, miran, sutljiv e onda te gaze...
Hoces pomoci ljudima. Pokosis travu, posusis, stjeras sve skupa kaj more covek balirati i poklonis sijeno. Mora si samo otpelati. Sve dogovoris i onda te zajebe. Sve ti ostavi. I sad jos ja imam brigu s tim kam da otpelam.
Da sam prodaval po euro balu sigurno bi sve prodal. 😡😡😡😡 a bum k.... vise posten...mrs...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,521
A zal mi bilo malcirat...ma vraga bude mi zal...
A dan postaje ave bolji i bolji...idem pogledati malo kukuruz da vidim kak se drzi i tu imam nekih 400-500m2 krumpira za vlastite potrebe...i sad vidim da mi 1/4 pokrali...pa ***** ti sve...


Ali eto ipak ti na kraju zivotinja uljepsa dan...
1000013892.jpg

Iznenadila nas, ili smo krivo izracunali datum...ocekivali tek slijedeci tjedan...i onda nebus pil...ma vrazju mater nebus pil. Treba dobro krstiti telickicu...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh