• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Povrèarstvo

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Povrčarstvo

Evo paprike
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

maksica6

Guest
Re: Povrčarstvo

zvona kaže:
Evo paprike
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Daj mi reci gdje prodajes papriku,ili ju i kiselis ?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
A evo vidi Fendta... :lol: .
I mi sadimo povrće, nešto vani, nešto u plastenike. Dobro je to, al ima dosta posla i ako se želi nešto postići potrebno je sadit kvalitetne sadnice -hibride.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
zjockoo kaže:
A evo vidi Fendta... :lol: .
I mi sadimo povrće, nešto vani, nešto u plastenike. Dobro je to, al ima dosta posla i ako se želi nešto postići potrebno je sadit kvalitetne sadnice -hibride.
Znaci ima i nas povrcara, hehe. Ajde da se i za nas cuje. Ljudi misle da je nama dobro jer se ne bunimo i ne trazimo nista, a mi imamo toliko posla da ne stignemo ni glavu dici od zemlje.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
NEznam u koju temu svrstati ovo pitanje:

Gdje se može kupiti agrotekstil i kako mu se kreće cijena?
Hvala
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
NEznam u koju temu svrstati ovo pitanje:

Gdje se može kupiti agrotekstil i kako mu se kreće cijena?
Hvala

Vjerovatno misliš na Agrill ili Lutrasil


Uploaded with ImageShack.us
Ovdje je pokrivena rajčica u plasteniku na lukove(03.mjesec) ja je nabavljam u tvrtki Kadmo (www.kadmo.hr) ili Colić-trade(www.colic-trade.com) a cijena se kreće od 0,90kn do 1,20kn po 1m2 ovisno o količini i kvaliteti.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
da, da , na to sam mislio, hvala


A vidio sam na par mjesta da ju ljudi na otvorenome samo svakih metar-dva bace lopatu zemlje po rubovima.

Da li vjetar stvara probleme ??
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
da, da , na to sam mislio, hvala


A vidio sam na par mjesta da ju ljudi na otvorenome samo svakih metar-dva bace lopatu zemlje po rubovima.

Da li vjetar stvara probleme ??
Mi na otvorenome ne bacamo zemlju na njega jer ga zemlja jako isprlja kada kiša padne nego stavljamo lopatom zemlju u najlon većice i zavezanu stavljamo i pritišćemo Agryl. To je jedna opcija a druga je ako imaš kamena, onako, težine 5-7kg. Sa kamenom ja radim jer ga ima koliko hoćeš a i lako ga je kasnije pokupiti i složiti na hrpu za slijedeći put. Agryl je najkvalitetniji i ja ga koristim 3-4 sezone.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Znači nemam straha da če vjetar odnesti? To mi je drago za čuti
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Ljepo ga zategneš, pritisneš i nema straha. Kod nas znaju puhati olujne bure i ne uspiju ga pokidati samo, kažem, treba biti dobro pritisnut. Da bi ga sačuvao za iduću sezonu, složi ga kada je suh i pospremi u suhu prostoriju(pazi da ti se miševi ne uvuku u njega).
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Znači nemam straha da če vjetar odnesti? To mi je drago za čuti
Preporučio bih ti da vi u kontinentu koristite malo deblji Agryl P-19(Winter) čini mi se. Ponudu Agryl-a možeš vidjeti na sranicama tvrtke Kadmo d.o.o. koji zastupnik i distributer za RH(www.kadmo.hr)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Neće odnijeti vjetar ali hoće druge napasti kao što su zečevi, srne, psi a bome i mačke hodaju po njemu ali najgori su psi zato što ga trgaju tako je kod mene a najmanji problem je vjetar.:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh