• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav cjenjenim poljoprivrednicima i ostalim forumašima

  • Temu pokrenuo piros71
  • Datum prvog posta
P

piros71

Guest
Pozdrav
Zovem se Dario imam 38god.nadam se da mi ne zamjerate logiranje na Vaš forum pošto se striktno ne bavim Vašom djelatnošču.
Ali u kratkim crtama ču Vam reći nešto o sebi.
Ja se inače bavim Humanitarnim razminiranjem 8 god.u jednoj privatnoj tvrtki, kako iskreno rečeno posla ima i nema ujedno tako i plače bavim se nečim što bi možda pomoglo i Vama.
Posao kojim se bavim je krčenje i čiščenje šikara i zaraslih površina na NEpristupačnim mjestima Vaših strojeva isključivo ručno. Pa ukoliko nekoga zanima slobodno neka se javi.
Nadam se da me Vaš modelator nebu izbacio iz foruma ali vjerujte mi samo ovako se može proživjeti kod nas.
Bolje raditi i prehranjivati familiju po malo nego se baviti nelegalnim stvarima.
Još jednom pozdrav i nemojte mi zamjeriti.
 
B

Bobo

Guest
Dobro nam dosao!

Nema nikakvih problema sto si se logirao ovdje, i nadam se da ces pronaci na forumu nesto i za sebe.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro nam došao! :)

koje alate koristis u svom poslu krčenja šikare?
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Dobrodošo!
A abrkili koje će alate koristit sjekira, krampica, kosa, motorka.
 
P

piros71

Guest
abrkili kaže:
dobro nam došao! :)

koje alate koristis u svom poslu krčenja šikare?
Koristim sthilovu motorku ( više vrsta ) i sthilov trimer fs 350 i 450 sa trokrakim nožem nožem ( vjerujte mi jede sve pred sobom )
pozdrav
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
piros71 kaže:
abrkili kaže:
dobro nam došao! :)

koje alate koristis u svom poslu krčenja šikare?
Koristim sthilovu motorku ( više vrsta ) i sthilov trimer fs 350 i 450 sa trokrakim nožem nožem ( vjerujte mi jede sve pred sobom )
pozdrav

to me interesiralo... :)
 
Na vrh