• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav Driver

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Pozdrav svim Forumasima, pratim forum duže vrijeme, i odlučio da se prijavim. Nalazim se u okolini Bjelovara. Obitelj se bavi poljoprivredom ja imam stalni posao i pomazem doma koliko stignem. Od zemlje imamo oko 26 hektara od traktora Fiat 85-90 i torpedo 4806-c i relativno dosta prikljucaka, još jednom Veliki pozdrav!!!!!!
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Hvala svima na pozdravu,
još se ne snalazim nemojte zamjeriti
Ak sto fulam.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Nešto o strojevima:

Traktori:
Fiatagri 85-90 nedavno kupljen
Torpedo 4806 dugo godina glavni
Frajer u dvoru

Prikolice sve jednoosovinke:
Trostrani kiper 4t
Sip orion 40 rcl
4 tonka sa Rifuznim stranicama prerada 3x2x1m
Još jedna prerada od utovarke 4x1,7x0,4
Prikolica za stoku 2,3x1,4x1,2 cca

Plug imt 2x10"
Tanjurace olt 20 diska
Brane-drljace trokrilne

Rotokosa sip 165g
Bocna kosa gramip
Blic sip favorit 220
Puhalnik za sijeno
Elevator 8m
Mlin sip cijelo 100
Mlin ruljaca odzaci
Ruljaca sa puzem calopek
Špica 400l
Cilkular za drva

Mislim da je to sve :icon_eyes:
Sad još da kupimo strojeve za fiata
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:icon_pidu::icon_pidu:
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Hvala svima za dobrodošlicu, BAGERISTA tvoji postovi su mi uvelike pomogli da u mom odabiru prevagne fiatagri hvala puno tebi i cijeloj ekipi, svaka tema je doživljaj za sebe!
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Pozdrav proslo je vise od godine dana od posljednjeg javljanja u ovoj temi, godina je bila burna i kako je sveopca kriza ja još uvijek vjerujem da se poljoprivreda isplati i zato sve vise ulazem u zemlju i strojeve povećali smo imanje za vise od 10 rali bilo je teško al mora se ici napred i kupili smo još nekoliko stroja Roto brane Mora 2,5 m sa cjevastim valjkom Plug Landsberg 3x14 ravnjak prednji Utovarivac za torpeda prikolicu jednoosovinku i malu frezu Honda mio 400 sve polovno al kad se nema za novo i ovak je dobro nadam se da će početi polako ići na bolje kod nas na selu jer vidim da ljudi vani sve vise i vise ulazu u zemlju i idu napred
 

Najnoviji postovi

Na vrh