• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav forumaši!

  • Temu pokrenuo expresvatra
  • Datum prvog posta
E

expresvatra

Guest
:icon_blackeye:Ja sam se priključio i ranije ali ne pamtim da sam se predstavio,pa tako sad koristim priliku da se ispravim.
Iz Srbije sam tacnije centralne i veo ma pratim sve sto se novo desava u poljomehanizaciji!!!
Posedujem 2 traktora UTB 445 i IMT 539 sa skoro svim prikljucnim masinama,a nedavno sam i kupio jednu balirku New Holland 370 pa eto ko zeli neka mi malo pomogne oko nje a ne bi bilo lose da i posalje neki priručnik U .PDF formatu!!!
Unapred zahvalan!
Takodje i ako vas interesuje nesto o pomenutim traktorima ili beracima SIP rad sam da pomognem !!!
Pozdrav!:(call):
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
...a nedavno sam i kupio jednu balirku New Holland 370 ...
Pozdrav!:(call):

Pozdrav!
Imam doma New Holland 270, vec desetak godina radi bez greske. Nevjerovatan stroj. Jedino bi mozda trebalo promjenit petljace jer sa ovima sto su na njoj moze raditi samo sa spagom 350. Dok smo je kupili nije radila bas kako spada, malo vezala a malo vise ne. Nasli majstora "doktora" postelo je i dan danas radi bez greske. Na 1000 bala mozda 2 ili 3 da ne veze.
 

Najnoviji postovi

Na vrh