• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav i od mene

M

mamicaa

Guest
Nakon što sam ostala bez posla,tražila novi posao i nisam ga mogla naći, kupila sam dvije koze, dvije sam dobila na poklon... i tako sada prodajem mlijeko te se nadam još jednom većem ulaganju, kupnji još koza, imam oko 11 rali zemlje, šume, i šikare samo mi je potrebna kvalitetna ograda.Volim koze i za sada sam zadovoljna s njima, imam ih već oko 7 mjeseci. Ove koje sam kupila su mi dobre a ove koje sam dobila jako loše ipak uz kvalitetnu dohranu mislim da će se oporaviti....
 
L

Labudasta

Guest
Dobro došla, evo i ja sam nova, isto tražim kozu,meni treba samo jedna,
mlada i mlječna, možemo djelit savjete na kozarstvu, super...baš mi je drago
za tebe da si odlučila uzgajat koze, želim ti puno uspijeha :heart:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nakon što sam ostala bez posla,tražila novi posao i nisam ga mogla naći, kupila sam dvije koze, dvije sam dobila na poklon... i tako sada prodajem mlijeko te se nadam još jednom većem ulaganju, kupnji još koza, imam oko 11 rali zemlje, šume, i šikare samo mi je potrebna kvalitetna ograda.Volim koze i za sada sam zadovoljna s njima, imam ih već oko 7 mjeseci. Ove koje sam kupila su mi dobre a ove koje sam dobila jako loše ipak uz kvalitetnu dohranu mislim da će se oporaviti....


dobro došla i svaka ti čast na ideji. nadam se da ti prodaja ide dobro.kod nas je kozije mlijeko na cijeni
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav nova forumašice mamicaaa!!! i dobro nam došla!

., svaka TI čast i fala na odlučnosti i hrabrosti kada si se uvatila u koštac sa životom u prirodi i bavljenjem poljoprivredom., SRETNO TI!.-
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla.....:partyman::partyman:

Nadam se da češ uspijet..sretno
 

Najnoviji postovi

Na vrh