• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Bjelovara-mirkicbacekovic

Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Pozdrav cijenjena gospodo,da se predstavim.
Ime mi je Mirko živim u Kokincu kraj bjelovara ,bavim se proizvodnjom kukuruza,soje i tritikala na 25-30 rali zemlje(nije sva u mom vlasništvu)Inače sam električar po struci pa balansiram između toga i poljoprivrede ,zadnju godinu sam bez posla.uzgajam piliće po tisuću dvije komada.
od strojeva imam traktore kramer kl 400(oldtimer)ali odličan, deutz 100 0 6 a-s,plug kverneland 4 br,rotobranu 3 metra sigma,olt pneumatsku sadilicu,sijačicu nordsten 2m,rasipaće vicon 2 kom,cisternu za gnojnicu 4000l,4 reda kultivator,sjetvospremać 2,7m,spricu 500l agromehanika te mi je prošle god ukradena jedina prikolica 5tona stražnji kiper.Toliko od mene
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao.
nasi sefovi ne vole kada redas postove jedan za drugim kao ove slike sada. radije to stavi sve u jedan ;)

nego, daj ti nama reci, kako si to bez prikolice ostao? :scratch
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal!., čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:partyman::partyman:
Za strojeve se nema ča reč,,,,a posebno traktor........:supz:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav i tebi zemljaće i dobro došao , nadam se da češ i ti nešto od nas naućiti ;)
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
ehhh

dobro dosao.
nasi sefovi ne vole kada redas postove jedan za drugim kao ove slike sada. radije to stavi sve u jedan ;)

nego, daj ti nama reci, kako si to bez prikolice ostao? :scratch

bez prikolice sam ostao tako što je stari vuko dvije prikolice i umjesto da je obišo jarak od 50cm on je išao preko njega i pukla federplata te osovina otišla u smik pa sam odvukao prikolicu na rub zemlje i ostavio ali dušebrižnici su je uklonili brzo a bio je sitan kvar ali nisam htio ju vući da gume ne razderem pa je to ipak napravio jedan igrač.
Pronašla ju je policija u susjednom selu(Predavac)frajer je napravio od nje dvije prikolice za drva,kištru od kromštala stavio na svoje postolje i ofarbao.ostatak dijelova prodao(ruda,sviječa boce za zrak itd.)samo zahvaljujući pomoći jednog čovijeka sam je pronašao,policija nebi našla snijeg u mečavi valjda.na sudu je dobio uvjetno 6 mj i 300 kn sudskih troškova(to je naš zakon za lopove)to dobiješ ako svijetla ne upališ a ne za krađu
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ovo nije loše za 6mjeseci uvjetno i 300 kn kazne ja bi si mogao nabaviti novi traktor ili nešta slićno..
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao, ako možeš stavi sliku od deutza
a prikolicu možeš i sam naplatit
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
6mj uvjetno i 300kn? :|
a prikolica? nisi dobio nikakvu odstetu ili nesto?
 

Najnoviji postovi

Na vrh