• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Bjelovara

  • Temu pokrenuo Tihomir Bjelovar
  • Datum prvog posta
T

Tihomir Bjelovar

Guest
Pozdrav svima skupa,zivim u Bjelovarskoj bilogorskoj Zupaniji u jednom malom selu od Bjelovara udaljenom 15 km prema Podravini.Ime mi je Tihomir imam 40 godina,ozenjen i otac dvoje djece,nisam Poljoprivrednik.Radim u Inostranstvu.Imam nesto svoje zemlje u svom selu oko 7-8 hektara pa je zelio pametno iskoristiti.Planiram saditi Crni Orah pa trazeci po netu pomoc tako sam i naisao na ovaj Forum.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i sretno sa orahom al drži se ti inostranstva dok ide
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozdrav,očito planiraš dugoročno,a i izbor ti je dobar.Sretno.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Pozdrav svima skupa,zivim u Bjelovarskoj bilogorskoj Zupaniji u jednom malom selu od Bjelovara udaljenom 15 km prema Podravini.Ime mi je Tihomir imam 40 godina,ozenjen i otac dvoje djece,nisam Poljoprivrednik.Radim u Inostranstvu.Imam nesto svoje zemlje u svom selu oko 7-8 hektara pa je zelio pametno iskoristiti.Planiram saditi Crni Orah pa trazeci po netu pomoc tako sam i naisao na ovaj Forum.
dobrodošao kolega
 

Najnoviji postovi

Na vrh