• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Krapine

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
Lijep pozdrav svim forumašima,

Bavim se svim i svačim što se tiče traktora Tomo Vinkovića . Repariram srednje zglobove , ugrađujem servo volane koje sam sam iskonstruirao , pa ako neko nešto treba ili možda treba samo savjet može se javiti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro došao ..predstavi nam te svoje projekte ako si zaštitio patent
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav generacijo i dobro nam došal!!!

., svaka čast i fala tebi!., kad si se i TI uvatil dela oko ovi naši mali traktorića., majstora nikada dosta???., aj Bog!, čitamo se ...

., p.s., ona dva filmića sam vidil ča si složil strojčić., svaka čast!!!...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša................:partyman::partyman::partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Pozdrav i dobro došel,
da i nas Zagorce bude već ovde...!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro došel dragi pajdaš. :gitarist::partyman::gitarist:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sretan ,, ROĐENDAN ,, i puno kapljic ,,,,,,,,,,


 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao na forum
i naravno sretan ti rođendan
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav majstore i moj forumski prijatelju!, Sretan TI tvoj rodjendan!!! ...

., da bi dugo godin u srići, zdravlju i veselju sa svojom obitelji poživil, puno se sa Vinkovići zabavljal!, dobro jil i kvalitetna vina pil Generacijo moja! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
da ne zaboravim čestitati,,,,,sretan rođendan,,,neka ih jos puno puno docekas u zdravlju i miru ,,zivio :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh