• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Krapine

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
Lijep pozdrav svim forumašima,

Bavim se svim i svačim što se tiče traktora Tomo Vinkovića . Repariram srednje zglobove , ugrađujem servo volane koje sam sam iskonstruirao , pa ako neko nešto treba ili možda treba samo savjet može se javiti.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav generacijo i dobro nam došal!!!

., svaka čast i fala tebi!., kad si se i TI uvatil dela oko ovi naši mali traktorića., majstora nikada dosta???., aj Bog!, čitamo se ...

., p.s., ona dva filmića sam vidil ča si složil strojčić., svaka čast!!!...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša................:partyman::partyman::partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Pozdrav i dobro došel,
da i nas Zagorce bude već ovde...!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro došel dragi pajdaš. :gitarist::partyman::gitarist:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sretan ,, ROĐENDAN ,, i puno kapljic ,,,,,,,,,,


 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao na forum
i naravno sretan ti rođendan
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav majstore i moj forumski prijatelju!, Sretan TI tvoj rodjendan!!! ...

., da bi dugo godin u srići, zdravlju i veselju sa svojom obitelji poživil, puno se sa Vinkovići zabavljal!, dobro jil i kvalitetna vina pil Generacijo moja! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
da ne zaboravim čestitati,,,,,sretan rođendan,,,neka ih jos puno puno docekas u zdravlju i miru ,,zivio :partyman:
 
Na vrh