• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz međimurja :d

Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
Pozdrav ljude... :)
eh jo sam vam 15 letni balavec koji puno dela na poljoprivredi(neje da se falim) i volim to delati... postujem se one koji se bavijo poljoprivredom makar imajo samo janoga fergija domaj :) :prayer:
jebes to sranja idemo na glavno stvor....
od mehanizacije posjedujemo 5 traktori,od toga su IMT 560,IMT 539,IMT 533,JOHN DEERE 2850,DEUTZ FAHR AGROFARM 100....to so traktori,od mehanizacije am pak imamo prevec ka nabrajal,dok malo skizim kak to ide denem slike ;)
imamo 20 grla se cerveni holstein (krave+junice),70 ha obradive povrsine.....
i da skorom sam zabil ime mi je david,al si me zovejo čižma :p
to je to :toimonster:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i dobrodošao!:partyman:
Malo me muči to tvoje ime na forumu,zašto baš K110 ako imaš agrofarma 100?? :?
Nabaci koju slikicu pilane i ostalih traktora.:gitarist:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., lipo si sve napisal o sebi, bravo, svaka čast, ALI, ni mi jasno koliko imaš godin???., to nis razumil., jer imaš celo Božje! gospodarstvo!., svakako čestitam., nis razumil, da li se VI ko obitelj bavite poljoprivredom 15 godin!?, ili TI mladiću imaš samo 15 godin!?., molim te da se neljutiš name!, samo glasno i javno razmišljam - pišem?., nekako bi bilo prikladnije napisat - oprostite svi ako griješim?., moja obitelj ima., pa onda to i takovo navest.- ...

., ovo je samo moje mišljenje, molim da se NOVI članu ne uvrijediš, pozitivna kritika - razmišljanje - mišljenje., ako sam te možda povredio, javi se da pobrišem, nije mi ni najmanja namjera nekoga povrijediti.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ... ., Sretno TI!!! ...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ljep pozdrav prvo završi dobu školu onda se posveti poljoprivredi jer bez škole ni poljoprivrednik više nije in:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman::partyman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao na forum..

Ajd probaj si dat malo truda i pisat na književnom,jo te razmem,al možda večine ne a i neko pravilo je da se piše književnim...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobrodošel međimurec...kak je red, očemo i slike :) :D

Dobrodošao na forum..

Ajd probaj si dat malo truda i pisat na književnom,jo te razmem,al možda večine ne a i neko pravilo je da se piše književnim...

Em kolega, nek samo piše po domaći, ja sem iz Podravine i sejeno ga razmem v saku reć! :D

Ko nerazme, nek prečita dvaput!! ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!
slike,slike :)

I molim te na književnom,ja te pola toga ne razumijem...
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
pozdrav i dobrodošel,ja te isto razmem tak da meni neje problem,nek nekoji koji nerazmu naš pravi jezik moraš na književnem :partyman::partyman:
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
evo potrudit cu se da pisem knjizevni :)
Grof--imam 15 godina i treca sam generacija koja ce se baviti poljoprivredom :finga:
slike cu stavit kad malo prokužim kako sve to funkcionira,,a jel mogu i video stavit??
usput hvala na ljepim pozdravima :partyman:
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
e dado121,stavio sam takvo ime zbog toga jer mi je zelja jednom "posjedovati" taj traktor.... cijm prije :)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
evo potrudit cu se da pisem knjizevni :)
Grof--imam 15 godina i treca sam generacija koja ce se baviti poljoprivredom :finga:
slike cu stavit kad malo prokužim kako sve to funkcionira,,a jel mogu i video stavit??
usput hvala na ljepim pozdravima :partyman:

Pozdrav , dobrodošao na forum :D

Evo ovdije ti piše kako postaviti slike http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21784

Normalno da i video možeš postaviti , ako negdije zapneš javi :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav mladiću ,vidim mehanizacije ne manjka a najbolje dva prodaš koji manje trebaju i kupiš pilu,meni je baš zgodan vaš ili bilo koji način govora ali kako je pravilo tako piši jer kad sam bio u vojsci bilo je puno vojakov iz Međimurja i uvijek je bila zajebancija dali je Čakovec ili Čakovac ali svejedno ,dobro došao i svaka čast na volji i željom za radom na zemlji:partyman::partyman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
e dado121,stavio sam takvo ime zbog toga jer mi je zelja jednom "posjedovati" taj traktor.... cijm prije :)

Čini mi se da imamo iste želje,samo meni je želja uzeti takvog od 130ks znači agrotron k 430. Ti traktori su mi presavršeni.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipi pozdrav i dobro došao!!
ma baš je simpatično čitat na domaćem dijalektu,
samo kaj bi trebalo u zagradi napisat za pojedine predmete kak se književni zovu, a opet, kak da čovik zna kaj mi ne znamo...

google translate ne razumije ni zagorski ni međimurski ni istarski, probao ja...

:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh