• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz milanovca

I

iksi

Guest
pozdrav dolazim iz gornjeg milanovca u srbiji
zovem se ilija imam 15god za sada imam 2 koze 5 ovaca i obradjujem nesto malo zemlje
od mehanizacije imam
imt533 77godiste radjena generalna 2010
imt 509 sa prikljucica
hteo bi da prodam 533 da kupim tomu vinkovica i da kupim jos koza
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Dobro došao omladinac, u tvom gradu sam bio u JNA . Jel postoji još ta kasarna?
 
I

iksi

Guest
Kod mene imaju tri kasarne Jel u gradu si bio ili u onoj u selu
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro došao!! :icon_pidu:
Zašto kupuješ Tomu, što ne promjeniš fergu za mlađega 539-aka?
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Kod mene imaju tri kasarne Jel u gradu si bio ili u onoj u selu
U gradu, gdje su bili samo vezisti, sječam se doživljaja pri posjeti Takovu, van smo izlazili tako da su dolamice lupale po guzici od tereta koji smo sakrili u njih. Ti si još mlad neznam dali znaš o čemu pričam. Sječam se da je grad na brdovitom djelu i da sam tada jeo najbolju picu negde u pizzeriji.
 
I

iksi

Guest
Ferdzu prodajem zato sto mi roditelji nedaju da vozim kazu da sam jos mlad i da neznam pa su dozvolili da vozim tomu
@bhorv ima i dalje ta picerija
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dobro nam doso zemljace moj,iz kog si sela kraj milanovca.Mani se tome,ostavi fergusona,vozio sam oba i ogromna je razlika,ferguson je daleko bolji po svemu,a pogotovu za nase krajeve.Mislio sam da kupim i ja tomu,ali sam odustao,jel sam cuo da se dosta prevrce,tako da cu skupiti jos para pa kupiti fergusona
 
Posljednje uređivanje:

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Pa onda smo blizu,ja sam iz nevada.Fergusona obavezno ostavi,neceti pobeci,iako ga nevozis 2-3 godine dok ne stasas
 
I

iksi

Guest
plasim se samo da za 2-3 godine ne zariba motor inace neka stoji
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Dobro nam doso zemljace moj,iz kog si sela kraj milanovca.Mani se tome,ostavi fergusona,vozio sam oba i ogromna je razlika,ferguson je daleko bolji po svemu,a pogotovu za nase krajeve.Mislio sam da kupim i ja tomu,ali sam odustao,jel sam cuo da se dosta prevrce,tako da cu skupiti jos para pa kupiti fergusona

Prevrće se svaki ako ga "siluješ".....pametno raditi s njim i neće nikamo...
Usput, Iksi dobrodošao na forum...pomalo....a roditelji kao i svaki normalni roditelj(kao i ja sam),zabrinuti su za svoje dijete da mu se nešto ne desi....
Ti ih ubijedi da ćeš paziti na sebe i stroj i malo pomalo i oni će dopustiti da ga voziš...a onda ćeš biti glavni "dasa" :icon_thumright:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh