• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Neretve!

Pagan

Novi član
Tu od
23 Pro 2012
Poruka
7
Pozdravljam sve članove Poljoprivrednog foruma. Živim i radim u dolini Rijeke Neretve. Radim od 07-15h, a nakon 15h živim u svom nasadu mandarina:gitarist:.


Često sam dosad listao stranice ovog foruma i bile su mi od velike koristi. U više navrata me iznenadila požrtvovnost i strpljenje ljudi na ovom forumu, pa sam se odlučio prijaviti i svima zahvaliti.. A možda i sam nekome pomoći!

Pozdrav!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozdravljam te,iako više mandarine ne jedem.:p
Neću sada reći zašto,ali zabranili mi doktori.A ja bih.:?
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Dobro doša Dalmatinac moj :)) šta se radi u najjačem hrvatskom poljoprivrednom mistu iza kojeg se mogu sakriti sve i jedno poljoprivredno mjesto u hr
 

Pagan

Novi član
Tu od
23 Pro 2012
Poruka
7
Dobro doša Dalmatinac moj :)) šta se radi u najjačem hrvatskom poljoprivrednom mistu iza kojeg se mogu sakriti sve i jedno poljoprivredno mjesto u hr

Relaksacija nakon berbe :)
Hvala!
 

Pagan

Novi član
Tu od
23 Pro 2012
Poruka
7
Samo za vlastite potrebe. Imam vrt od cca 300m2 kojeg ja u pravilu samo pofrežem, i eventualno posadim i izvadim krompire (50m2), a ostalo uređuju starci. To im dođe ko rekreacija jer su već uvatili godine.. Svašta se tu nađe, od artičoka do batata. Imam u planu na proliće povarit i plastenik 4x6m..8)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Samo za vlastite potrebe. Imam vrt od cca 300m2 kojeg ja u pravilu samo pofrežem, i eventualno posadim i izvadim krompire (50m2), a ostalo uređuju starci. To im dođe ko rekreacija jer su već uvatili godine.. Svašta se tu nađe, od artičoka do batata. Imam u planu na proliće povarit i plastenik 4x6m..8)
ccccc nemozete vi neretvani bez plastenika :))) samo neka se radi!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh