• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Novog Marofa

N

Nkopjar

Guest
Dragi prijatelji pozdrav iz novog marofa i zovem se Nikola, evo prošli tjedan kupio tv523 85 godište sa plugom i frezom, pošto je moj deda imal 420 pa ga prodal prije kojih 7 god, ja si ostvario želju i tv je sad doma, nadam se da kroz koji dan pude i koja slikica.
Već čitam ovaj forum valjda godinu dana al nisam se učlanjival jer mi je bilo malo nezgodno (bezveze) jer sam imal samo flaksericu i dvije kosilice, pa rekoh kad padne traktor, bum se učlanil, i eto me tu!

:partyman::partyman::partyman: (da to malo zalijemo)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum :partyman: , pa mislim da baš i nema veze kakve strojeve imaš , ili nemaš . Svrha ovoga svega je razmjena iskustava rasprava o svemu i svačemu , pomaganje jedni drugima , a tko šta ima manje je bitno .
Nek si ti tu sa nama , ako trebaš bilo kakvu pomoć stojimo ti na raspolaganju .

Eeee ..., što se tiče tv 523 mislim da ćeš saznati sve što te zanima , s obzirom koliko zaljubljenika i vlasnika tomeka ima na forumu .


Pozdrav još jednom , živio ti meni
 
N

Nkopjar

Guest
Hvala!
e jesam se veselil tomeku ko malo dijete a imam skoro 30 let (a moj mali sinek veli tata kupil traktor tom)
kaj se tiče učlanjenja
aja sam bil onog mišljenja znaš kak ide (nejdi u svatove bez ...,) tak i ja
ali kolko čitam i vidim da je ekipa tu legendarna,

:D:D
 
N

Nkopjar

Guest
još malo sitnica ako bude kome kaj zatrebalo,

po zanimanju sam elektromehaničar - klima -bijela tehnika -elektromotori el.strojevi
s ocem imam ima malu firmu za popravak elektromotora itd..,
a zaposlen sam na lokalnom radiu kao tehničar realizator

pa ak kome kaj zatreba može pitat, ja ću pomoći kolko naviše mogu:supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav lipi i dobrodošao konačno!!
kad već tolko dugo čitaš...
čestitam na kupovini, i neka te dugo i dobro služi traktor tom

živjeli!

:partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću, dobro nam došal!

., lipo predstavljanje, iskrenost - posebno cijenim, sretno TI sa traktorićem;
"TOM-om"., neka dugo i dobro služi., eh ta naša muška ljubav i gvoždjurija., čitam tebe!, koda čitam sebe., daj ku slikicu zakelji da vidimo makinicu!!! ...

., aj Bog!, čitamo se - pišemo se ...
 
N

Nkopjar

Guest
slike...

pozdrav svim forumašima evo da stavim nekoliko slikica svojeg tomeka,
konačno ga malo poslikao onak na brzinu ;););)



 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
daj mekni ove rubnike ispred kotača,sramotiš tomicu,inače sve 5
 
N

Nkopjar

Guest
ajd budem, makar to nit nisem ja podprl, de pa si mam rubnjak videl
 
B

BAGERISTA

Guest
Bitno da je pila u suhom,,,,,:partyman:,jer sve šta je vani,,,ode duplo brže u švaš...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Dragi prijatelji pozdrav iz novog marofa i zovem se Nikola, evo prošli tjedan kupio tv523 85 godište sa plugom i frezom, pošto je moj deda imal 420 pa ga prodal prije kojih 7 god, ja si ostvario želju i tv je sad doma, nadam se da kroz koji dan pude i koja slikica.
Već čitam ovaj forum valjda godinu dana al nisam se učlanjival jer mi je bilo malo nezgodno (bezveze) jer sam imal samo flaksericu i dvije kosilice, pa rekoh kad padne traktor, bum se učlanil, i eto me tu!

:partyman::partyman::partyman: (da to malo zalijemo)

pozdrav i dobrodošao
i nadam se da će te tomica dugo služiti
 

Najnoviji postovi

Na vrh