• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz ogulina

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
pozdrav dragi kolege forumaši...
već duže vrijeme pratim ovaj forum pa je red da nešto i napišem....
ja sam boris,dolazim iz ogulina,33 godine....
po struci sam elektrotehničar,trenutno zaposlen na pilani...nedavno sam kupio imt 533,i tako prekinuo dugu dominaciju tome vinkovića u mojoj obitelji...:mrgreen::mrgreen:
još se bavim šumarstvom za svoje potrebe i nešto sitno poljoprivredom...eto, toliko o meni,ukoliko se još šta sjetim dopisat ću....:supz:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ej Ogulinac jel ti nama pobjegao :mrgreen: ili tomek ostao kod kuće :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro došel u IMT klub , jesi ti u katgorji čestitara ili optimist ?
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
jozef,tomu sam prodao.. došao kupac iznenada i otišao...a što se očekivanja tiče..nadam se da će se ovaj imt pokazati dostatan za moje potrebe...:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav i dobrodošal!!
bit će mali mrkli mrak bez brige... a imaš 100 opcija za delat sa njim,
samo kupiš priključak koji ti treba, mali sve odadi u maloj poljoprivredi

aj sretno i živio!!
:partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav moj dragi PRAVI i forumski prijatelju!

., fala TI na lipom predstavljanju i pisanome štivu o sebi!., neka je TOME išal DOBRO i neka je još bolje DOŠAL pravi i legendarni IMT-e!., neka dragi Bog! da obilje zdravlja i sriće u delu sa njim, puno odradjni sati dela i dosta novčića za trošit na zeku-peku poslje!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
hvala svima na dobrodošlici...josix ako nešto zatreba ti si prvi kojeg zovem....:?:
lijep pozdrav grofe, nadam se da će mo ponoviti kavu,možda i koju rakijicu....:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hvala svima na dobrodošlici...josix ako nešto zatreba ti si prvi kojeg zovem....:?:
lijep pozdrav grofe, nadam se da će mo ponoviti kavu,možda i koju rakijicu....:drinkers:

samo javi na vrijeme, jer moj Fergi i ja putujemo od 7 do 2 do Ogulina :lol:
prva nedjelja iza nove godine, pentraj se na Klek, pa moremo razmjenit neke stvari oko IMT 533 :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...................:partyman::partyman:
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
hvala svima...prva nedjelja iza nove kažeš...nema problema..fergijem na klek :prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
samo javi na vrijeme, jer moj Fergi i ja putujemo od 7 do 2 do Ogulina :lol:
prva nedjelja iza nove godine, pentraj se na Klek, pa moremo razmjenit neke stvari oko IMT 533 :)

josa,jel bude guma izdržala...:supris:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
josa,jel bude guma izdržala...:supris:

pa moram ju kaj više vozat po asfalt, možda pukne kak, pa da onda MORAM kupit nove gume... ovak gazdarica neda, veli da su još dobre :toimonster:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
pa moram ju kaj više vozat po asfalt, možda pukne kak, pa da onda MORAM kupit nove gume... ovak gazdarica neda, veli da su još dobre :toimonster:
Ma baš si se vozio po asfaltu i pokupio veliki čavao baš na sa tom gumom ;)
Ali mala je vjerojatnost da će gazdarica (pretpostavljam glavna/zadnja riječ za kapitalne investicije) prihvatiti takav izgovor :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh