• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Podravine

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Zovem se Ivan, dolazim iz Prugovca.. to je karaj Durdevca, grada picoka :)
Moja obitelj se bavi stocarstvom i ratarstvom a ja im u tome pomazem, koliko stignem uz faks.. Obradujemo oko 30-tak jutara zemlje

Od strojeva imamo:
Imt 539, 2000g. 3500 rs
Imt 539, 1982g. 6800 rs
MF 155, 1975g. 9000 rs
balirka welger ap45
prikolica tehnostroj 5 t
prikolica kruger 4 t za gnoj
dvije samoutovarne prikolice bautz
roto kosa DF 165
pauk za sijeno fahr
zgrtac sijena panonija
imt plugovi 1x16, 1x14, 2x10
tanjurace leskovacke 20 d, tanjurace olt 20 d
drljace 2 kom
sprica kzk kranj 400 l
strizna kosa dubrava
...i jos ima toga podosta...

eto, toliko o meni, nadam se uspjesnoj suradnji i sto vas zanima samo pitajte..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E pa ljepi ti pozdrav mladiću,dobro se zabavi i saznaj koju pametnu među dobrom ekipom ovog foruma,kroz tvoje selo prolazim često kada mi je uz put ako idem u Kloštar ili picok grad,vidim da se ovaj tvoj ferki 82god,naradio dobrano jer moj je 81 i ima preko 8000rs,pozdrav i pišemo se:):)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
E pa ljepi ti pozdrav mladiću,dobro se zabavi i saznaj koju pametnu među dobrom ekipom ovog foruma,kroz tvoje selo prolazim često kada mi je uz put ako idem u Kloštar ili picok grad,vidim da se ovaj tvoj ferki 82god,naradio dobrano jer moj je 81 i ima preko 8000rs,pozdrav i pišemo se:):)

pozz i tebi, ma naradio se ferki, ali imam osjecaj da bi on mogao jos toliko, ide skoro ko i ovaj noviji :supz: a onda kad ides preko mojeg sela sigurno ides i preko sela Jasenik, to je 10-tak km od nas, i tamo imamo kucu i poljop. gospodarstvo
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
da zelena je, ali mi smo joj prije 5 godina radili sve nove stranice, i nastavke, i farbali je.. mislim da je 1986. g. neznam joj mjere napamet..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao na forum.
kako to da ste se uz starog 539 odlucili na kupovinu jos jednog novog a ne neki veci traktor?
daj ti radije mf-a poslikaj. lako za ferka.. :D
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
dobro dosao na forum.
kako to da ste se uz starog 539 odlucili na kupovinu jos jednog novog a ne neki veci traktor?
daj ti radije mf-a poslikaj. lako za ferka.. :D

dok smo kupovali novog imt-a vec smo imali masseya pa nam i nije trebao veci traktor.. a tog novog smo kupili zato jer je djed tako htio i jer nam je trebao treci traktor.. i nismo se pokajali, traktor nas odlicno sluzi.. :finga:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro došao. Stavi još pokoju sliku, pa i samog gospodarstva
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma zanima me jer jedan čovjek misli kupit takvu prikolicu pa me zanima kakva je i da li ima drvene ili željezne stranice
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
ljep pozdrav dal se sječaš koliko ste ga platili

pozdrav i tebi.. mislim da je u ono vrijeme, tj pred 10 g. kostao 80000 kn, ali tata je imao povlasticu pa nas je izasao na kraju nekih 60000 kn
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
ma zanima me jer jedan čovjek misli kupit takvu prikolicu pa me zanima kakva je i da li ima drvene ili željezne stranice

ima drvene stranice, dvostrani kiper.. nakon sto smo joj napravili nove stranice i pofarbali ju prikolica izgleda kao nova
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
O zemljak...pa neizmjerno mi je drago kaj si ti tu među nama...Dobrodošel :)

pozdrav i tebi.. mislim da je u ono vrijeme, tj pred 10 g. kostao 80000 kn, ali tata je imao povlasticu pa nas je izasao na kraju nekih 60000 kn

Mislim da si malo previše rekel, kad smo i mi te godine uzimali onoga novog 539 s obrtnom limarijom, mislim da je bilo malo manje, kad je i ujo imal povlasticu, mislim da je bil oko 50.000 na povlasticu, a ovaj vaš bi trebal biti još koju tisučicu manje, al neču 100% tvrditi. Bitno da ide.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
O zemljak...pa neizmjerno mi je drago kaj si ti tu među nama...Dobrodošel :)


Mislim da si malo previše rekel, kad smo i mi te godine uzimali onoga novog 539 s obrtnom limarijom, mislim da je bilo malo manje, kad je i ujo imal povlasticu, mislim da je bil oko 50.000 na povlasticu, a ovaj vaš bi trebal biti još koju tisučicu manje, al neču 100% tvrditi. Bitno da ide.

ma neznam sad bas tocno, onda sem imal tek 9 godina, ali mislim da je bila neka cifra oko 14000 maraka s povlasticom.. ma da bitno da ide, ja sem z njim zadovoljan.. :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.....................:partyman::partyman:
Strojeva ima ali imt.jčina ko grom...stavi još od kojeg kad stigneš...
 

Najnoviji postovi

Na vrh