• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Sisačke Posavine

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Lijepi pozdrav narode...
Zovem se Miljenko Mikliš, rođen u Sisku, a živim u Desnom Trebarjevu.
Selo Desno Trebarjevo nalazi se uzvodno rijekom Savom od Siska, Cestom udaljeno od Siska 15-tak km, a od ZG nekih 50-tak km.
Vatrogasni sam tehničar i radim u JVP Sisak, a poljoprivredom se bavim od kada znam za sebe :rolleyess::madmana:
Istina, prije, dok sam bio mlađi i više, a sada sve manje poradi obveza na poslu...

Dugo pratim forum, ali se nisam prijavljivao
Trenutno me zanima perad (guske, patke, kokoši, pure,....)

Posjedujem i nešto mehanizacije za svoje male potrebe, ali o tome kasnije...

LP
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pzdrav onim vatrogasnim VATRU GASI BRATA SPASI,dobro se našao:axe:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću vatrogašče!!!, dobro nam došal, čitamo se ...

., p.s., lipo uvodno štivo, treba još, još, ...
., Bože! moj., da JA idem pisat o sebi?!, malo bi mi bil vaj prostor od poljoprivrednoga foruma!!! ..., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav vatrogasac..............:partyman::partyman:dobro doša....
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
hvala društvo na dobrodošlici....dobro vas našao...
čitamo se, al sam u nekoj gužvi pa ne mogu pisati
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Pozdrav! Pitanje...jesi ti bio u Dubrovniku, na Srdju prije par godina...kad su harali pozari? Poznato mi ime..
I sam sam vatrogasac, znamo doci kod vas na skupstine :)
Dvd H.Kostajnica
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Pozdrav! Pitanje...jesi ti bio u Dubrovniku, na Srdju prije par godina...kad su harali pozari? Poznato mi ime..
I sam sam vatrogasac, znamo doci kod vas na skupstine :)
Dvd H.Kostajnica

ma više niti ne znam gdje sam sve bio na požarima po dalmaciji, od Prevlake pa do Rijeke...Da, bio sam u Dubrovniku...
Pozdrav Hrvatskoj Kostajnici...i ja sam kod vas bio x puta

pozdrav kolegi u struci iz VG i Trebarjevu

pozdrav Velikoj Gorici i kolegi u struci
 
Posljednje uređivanje:

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Lijep pozdrav i dobrodošao....Trebarjevo kažeš,pa ti si blizu mene,nekih 15 kilometara :D
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
...pa skoro da je i tako...možda koji više...neki dan sam prolazio Prevlakom, putovao iz Ivanje reke, preko Rugvice, Prevlake D. Dubrovčak, L. M. Ves i eto me doma...
Pozdrav Prevlaci
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Svaka čast, lijepa živina. Guske i kokoši su jako lijepe. Vidi se da imaju puni tretman :)
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
hvala...pokušavam da im bude dobro, sada sam u fazi nabave novih gusaka - tuluške, to mi je odavno želja :scratch
 
H

Hrvach

Guest
Svaka čast, guske su prelijepe! Nadam se da će biti podmladka na proljeće
 

Najnoviji postovi

Na vrh