• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Slovenije

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
pozdrav svim članovima najboljeg foruma.ime mi je marjan.po zanimanju sam automehaničar.živim na selu u blizini ljubljane,pored avtoputa prema zagrebu.vaš ali od danas i moj forum čitam večjedne tri godine ali tek sad sam se odlučio da se vam pridružim.hobi mi jemala poljoprivredna mehanizacija.vlasnik sam jednoga tome i labina ss.Služe mi uglavnome za transport drva.Ali zašto sam se učlanio zato što volim radit samogradnje raznih priključaka i izbolšanja na traktoriču.Puno stvari sam uradio baš uz pomoč ovog foruma na kojem forumaši nesebično dele savjete i ideje.Ak mi bude sin pomogel,bit če i koja slikaTome i ss.Prvi put sam na forumu pa mi izvinite za kakve greške.Lep pozdrav iz grosuplja.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Hvala svima za dobrodošlicu i želim vam ugodan vikend.Lep pozdrav iz SLO.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobrodošel!
Gledao sam tvoje slike i strojevi su ti ljepo sređeni. Samogradnja prikolice ti je uspjela baš super. Bio sam prošle godine u Grosuplju. Vozijo sam tamo motor na servis. Jesi tamo negde blizu?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Pozdrav i još jednom hvala svima na dobrodošlici.Peter kad si išel v Grosuplje zavio si sa obvoznice i prvo si prošo pod tunelom Debeli hrib i onda kroz 2 km stižeš do viadukta Reber i odma tunel.Kad voziš preko viadukta vidi se naselje malo desno iznad tunela,tamo gore mi je kuča.Moj prvi izlaz je Cikava Grosuplje,tako da moram da se vračam oko 5km nazad prema Lj.Priča se več 3 god. da če napravit izlaz za Šmarje pa čemo videt kad če se to ostvarit,ja bi uštedio i na času i km.Ali kako se sad radi neče bit to uskoro.Planira se da bi se na ovaj novi priključak preusmjerilo promet iz Kočevske strane,jer Škofljica ne sfolga(svaki dan zastoji).Sad završavaju pumpu na obnovljenom izlazu Cikava,možda če onda doč na red ovaj ak če se nač euriči.Približno sam ti opiso,tako da kad ideš sledeči put u ovom pravcu skreneš malo pogled.L.P.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nisu mi baš poznati ti vaši krajevi jer ređe idem tom pravcem ali od prilike razumem gde si. A za Škofljicu znam da je gužva. Išao sam prošle godine kroz Kočevje i onda uletijo u gužvu. Nije bilo baš u vreme kad idu ljudi na posao ali je svejedno bila gužva. A dobro, ja sam bio sa motorom pa je onda malo lakše.
 

ljiljanakn54

Član
Tu od
23 Srp 2011
Poruka
96
pozdrav svim članovima najboljeg foruma.ime mi je marjan.po zanimanju sam automehaničar.živim na selu u blizini ljubljane,pored avtoputa prema zagrebu.vaš ali od danas i moj forum čitam večjedne tri godine ali tek sad sam se odlučio da se vam pridružim.hobi mi jemala poljoprivredna mehanizacija.vlasnik sam jednoga tome i labina ss.Služe mi uglavnome za transport drva.Ali zašto sam se učlanio zato što volim radit samogradnje raznih priključaka i izbolšanja na traktoriču.Puno stvari sam uradio baš uz pomoč ovog foruma na kojem forumaši nesebično dele savjete i ideje.Ak mi bude sin pomogel,bit če i koja slikaTome i ss.Prvi put sam na forumu pa mi izvinite za kakve greške.Lep pozdrav iz grosuplja.

dobro dosao:icon_e_wink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.......:icon_pidu::icon_pidu:,,i sretan rođendan....:drink::drink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Sretan ti rođenadan, makar si sad već godinu stariji ;)
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Lep pozdrav in srečen rojstni den!!

Vidiš zanimljivosti? Ja živim u uvjerenju da si već duže vrijeme na ovom forumu nego što zapravo jesi..:icon_hang:
 
Na vrh