• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Sumadije

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dobar dan svima. Vec duze vreme pratim ovaj forum,pa odlucih da vam se pridruzim. Zovem se Marko,imam15 godina,iz Gornjeg sam Milanovca. Imam malo vise od 1 ha zemlje,od toga oko 30ar sume i oko 10ar pod vocem. Neobradjujem zemlju,posto nemam mehanizaciju,ali nameravam da kupim motokultivator ili neki manji traktor.Od mehanizacije imam jedino 3 motorne testere.Od zivotinja imam samo 10 kokosaka.
 
Posljednje uređivanje:

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Dobro došao!!!:drinkers:

dobro dosao

jbt ja imam sina od 15 god DETE BETONA
da prati poljoprivredni forum i jos da mu saznaju u razredu ha ha
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao na forum i sretna ti nova godina
 
Z

zeleno zagorje

Guest
dobrodošao, jesu to godine točne ili prikrivaš identitet , kako reće jedan naš forumaš
 
Z

zeleno zagorje

Guest
ima ti tu kod nas svega moraš sve proučiti i između redova čitati,tako se to kaže
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Treba mi pomoc.Kako da postavim slike, znam da treba preko imageshack.Trazi mi da se prijavim, da li i vama to trazi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Treba mi pomoc.Kako da postavim slike, znam da treba preko imageshack.Trazi mi da se prijavim, da li i vama to trazi.

Da sve ti traze da se prijave tak da moras i ti!
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Evo da se pohvalim danas sam prvi put u zivotu vozio veci traktor od fergusona,vozio sam belorusa821.O udobnosti necu ni da pricam,samo je menjac tezak za saltanje posto ima 21 brzinu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh