• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz V.G.

  • Temu pokrenuo kućahouse
  • Datum prvog posta
K

kućahouse

Guest
Pozdrav svima!
Dolazim iz okolice V.Gorice,34g. i duže vrijeme imam želju za uzgojem primarno badema pa sam surfajući webom naišao i na vaše stranice,eto registrirao sam se u nadi za pametnim postovima i savjetima.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
pozdrav i dobro dosao susjed

ako kaj saznas javi i ja bi ih posadio malo oko kuce
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozdravljam te i želim dobrodošlicu,ali me malo zbunilo V.G. i bademi.Ja sam to pročitala kao Velika Gorica i bademi.Nisam voćar,i oduvijek sam mislila da bademi rastu u toplim krajevima.:?:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Pozdrav i dobro dosao. A da probas s ljesnacima mozda se varam al mislim da nismo u dobrom podneblju za uzgoj badema.:scratch
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Pozdrav i dobro došao , koja okolica Vg-a ?
Dečki i cure klima se mijenja kod nas ima smokava ko na moru a kad oče smokva što nebi i badem a ni kivi nije domači :weedman:
O lavandi da i nepričam bolja je na kontinentu nego u priobalju.
Sretno sused računaj i mene na koju sadnicu .
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Pozdrav i dobro došao , koja okolica Vg-a ?
Dečki i cure klima se mijenja kod nas ima smokava ko na moru a kad oče smokva što nebi i badem a ni kivi nije domači :weedman:
O lavandi da i nepričam bolja je na kontinentu nego u priobalju.
Sretno sused računaj i mene na koju sadnicu .

Bas radi smokve sam i skeptican. Imam na moru smokvu i doma istu takvu. Zna i ova doma roditi ali to nije ni priblizno to. A za bademe iskreno nemam pojma mozda i mogu dobro uspjevati kod nas samo me cudi kaj ih vec vise ljudi ne uzgaja. Ja neznam nikog u okolici da ima bademe.
 
B

bosniahos

Guest
Dobro došal,ma ide u našoj lipoj sve mi smo zemlja za sve kulture.Samo me čudi da nije nitko krenija uzgajat onu biljku iz Bolivije.:finga::rolfer:
 
Na vrh