• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav ljudi

mariola1978

Novi član
Tu od
26 Ruj 2013
Poruka
11
Moje ime je Mario Bračun 1978g radim i živim u Zagrebu ali roditelji su došli iz Hrvatskog Zagorja gdje se bavim malo poljoprivredom. Uglavnom uzgajam kukuruz i žito (pšenicu i ječam ) za svoje potrebe dva do tri pajceka koji se sami hrane u zagorju na hranilicu mi odemo svaki vikend gore i kokice , purani. Uglavnom mislim proširiti proizvodnju jer imam dosta upita za svinjetinom u Zg. Forum mi je super imam puno pitanja tak da znam da čemo se družiti. :icon_eyes:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša........:icon_pidu::icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Uglavnom mislim proširiti proizvodnju jer imam dosta upita za svinjetinom u Zg. Forum mi je super imam puno pitanja tak da znam da čemo se družiti.


Neka,nek ti je sa srečom,,,,a i vidit češ sam pomalo,i ja hranim za sebe,dalje neču,,za sad,....
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobrodošao i ugodno druženje na forumu.

Uglavnom mislim proširiti proizvodnju jer imam dosta upita za svinjetinom u Zg.

U ovome ti preporučam oprez. imao sam osobno iskustva sa takvima.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro došel.
I ja imam iskuatva sa prodajom pajceka gospodi iz grada,prije je nekak bilo lakše nač kupca,a sad svi bi a kad ponudiš skupo im,imaju jeftinije u konzumu.
Pa nek onda i kupuju taj šrot smrzavan 3 puta i odmrzavan.
Problem je kaj ljudi nemaju lovu na hrpi nego kupuju namirnice i svježe meso na rate,ameriken,mastercard...
 

mariola1978

Novi član
Tu od
26 Ruj 2013
Poruka
11
hvala na pozdravima
nemislim ja ništa puno jedno tri za mene i pet za prodati a to več imam ljude.
bumo vidli čovek mora nekaj delati
 

Najnoviji postovi

Na vrh