• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Daljca

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Pozdrav svim članovima foruma, bavim se uzgojem ovaca cigaja pasmine pa bih voleo da malo razmenim mišljenja s drugim ovčarima, držim još i crne slavonske svinje ali o tome više mama vodi brigu. U svakom slučaju nadam se prijatnoj komunikaciji s drugim članovima. Kao što vidite iz naslova živim u Dalju između Vukovara i Osijeka.
 

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Hvala na dobrodošlici, pokušavam staviti slike ali nikako ne uspevam, neznam kako da se registriram u onom programu za slike, upišem user name isto kao i na forumu i izbaci mi invalid user name. Imam 6 krmača i tri nerasta.
 
Posljednje uređivanje:

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Hvala na dobrodošlici, pokušavam staviti slike ali nikako ne uspevam, neznam kako da se registriram u onom programu za slike, upišem user name isto kao i na forumu i izbaci mi invalid user name. Imam 6 krmača i tri nerasta.


probaj www.pohrani.com možda će ti bit lakše:?:
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Hvala na dobrodošlici, pokušavam staviti slike ali nikako ne uspevam, neznam kako da se registriram u onom programu za slike, upišem user name isto kao i na forumu i izbaci mi invalid user name. Imam 6 krmača i tri nerasta.
Dobrodošao, pokušaj slike staviti preko photobucket registriraj se uploadaj slike u svoj album sa računala ispod slike kad klikneš na nju klikni IMG code to odmah kopira i zaljepi na otvorenu poruku u forumu ako ti zapne javi se na pp da nemučimo druge
 

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Hvala ljudi na dobrodošlici.
gicon.jpg


Meni ne treba krunjač, ove su malo lošije zato što su slikane u svinjcu.

fotografija1198.jpg

fotografija1213.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh