• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od gradskog dijeteta

P

Pike

Guest
Dobar dan,

citam ovaj forum vec neko vrijeme i odlucio sam si otvoriti korisnika.
odrastao sam u zg i nikada nisam imao potrebe nista znati sto se tice poljoprivede.
prije 5 godina supruga i ja smo kupili kucu sa okucnicom u okolici zg i bio sam primoran nauciti u vrlo kratkom vremenu puno stvari (proces koji jos uvijek traje).
dakle ocekujte od mene puno vec pitanih pitanja (ispricavam se unaprijed na tome) i puno glupih pitanja (posto je meni sve ovo novo).
imam vocnjak (cca 2000m2) koji nije bio ciscen 20 godina i to mi je trenutacna zanimacija.

pozdrav svima
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav gradskom ditetu!., dobro nam došal, čitamo - pišemo se ...

., sretno TI sa laganim uhodavanjem u čari kuće, okućnice, svakojakog dela oko, i U voćnjaku, bašći, sitnica ke život značidu! ...

., aj Bog!, Sretan USKRS! ...
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.......................:partyman: :partyman:
 

proart-ing

Novi član
Tu od
20 Pro 2011
Poruka
6
Dobar dan,

citam ovaj forum vec neko vrijeme i odlucio sam si otvoriti korisnika.
odrastao sam u zg i nikada nisam imao potrebe nista znati sto se tice poljoprivede.
prije 5 godina supruga i ja smo kupili kucu sa okucnicom u okolici zg i bio sam primoran nauciti u vrlo kratkom vremenu puno stvari (proces koji jos uvijek traje).
dakle ocekujte od mene puno vec pitanih pitanja (ispricavam se unaprijed na tome) i puno glupih pitanja (posto je meni sve ovo novo).
imam vocnjak (cca 2000m2) koji nije bio ciscen 20 godina i to mi je trenutacna zanimacija.

pozdrav svima

dobrodošao :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh