• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od ibosilj

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Forumaši, lijep pozdrav.

Zovem se Ivan, dolazim iz okolice Varaždina, po struci magistar organizacije i informatike, po duši seljak poljoprivrednik. Uglavnom, poljoprivredom se bavim čisto da si namirim dušu, a da imam neke koristi od toga- nemam. Pogotovo u ovoj našoj državi. :icon_hang:

Od poljoprivrede radimo nekih 5.5 ha zemlje + toliko sjenokoša (uglavnom sve tuđe kad nitko više ni nema živine u ovom našem kraju). Imamo par kravica i svinja, nešto se proda sireva i svinjskih polovica. :(clap):

Od strojeva imamo: Fiatagri 88-94, Univerzal 643 i Tomo Vinković TV 731 koji stoji, treba ga složiti. Plug je Landsberg 3*11", balirka visokotlačna sperry new holland, roto kose pöttinger cat 185 i deutz fahr km22, cisterna 4200 l, freza ortolan 180, sijačica za kukuruz gaspardo sp520 dvoredna, prikolica majevica 4 tonka jednosovinka i ostala sitničarija koju mi se neda nabrajati.

Nažalost, nemam previše vremena za biti jako aktivan na forumu, jer uz poljoprivredu imam i posao, ali, nadam se da bude prilike za pokoju dobru diskusiju.

Ovdje vam je link za moj youtube kanal, tam ima i par strojeva:
http://www.youtube.com/user/ibosilj
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Dobrodošao kolega po struci sam magistar inženjer računarstva,ja za razliku od vas imam vremena na pretek (upravo otišao u mirovinu) :icon_mrgreen:

Nažalost fali mi tih 5.5 ha zemlje :(giggle):
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Dobrodošao kolega po struci sam magistar inženjer računarstva,ja za razliku od vas imam vremena na pretek (upravo otišao u mirovinu) :icon_mrgreen:

Nažalost fali mi tih 5.5 ha zemlje :(giggle):

sad ste u mirovini, imate vremena za skupiti :p:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
pozdrav,a kak niko nema živine,a kaj je onaj prek ceste
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
pozdrav,a kak niko nema živine,a kaj je onaj prek ceste

aha, i pozabil sam napisati da je danek (uvaženi član ovog foruma) moj sused prek puta :)

sused, još malo i samo bumo mi delali nekaj u selu :)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Hvala svima na dobrodošlici.

Evo nekih slika:

a2v6.jpg


qcp3.jpg


4q5f.jpg


e4u8.jpg


Bude toga još, kad nađem vremena :)
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
@ ibosilj slika dimenzija 3.264px × 1.836px , ne bih komentira al obzirom na struku nemojte da nam se ljudi rugaju da kupujemo diplome :(blush): :icon_e_biggrin:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
@ ibosilj slika dimenzija 3.264px × 1.836px , ne bih komentira al obzirom na struku nemojte da nam se ljudi rugaju da kupujemo diplome :(blush): :icon_e_biggrin:

mah kolega, sve slike su uploadane na image shack s rezolucijom 800*600, zašto mi tak stavlja tu sliku gore ne znam... vidiš da ju razvuklo na tu rezoluciju, a kvaliteta je loša...
 
Na vrh