• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od jos jednog clana iz kutine

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
evo da se i ja malo predstavim.zivim u kt i malo se bavim poljoprivredom
imam nesto konja,krava i par ovaca za sebe.a od mehanizacije imam
mf 560,fiat 680dt i imt 533.rotokosu sip 215d,berac zmaj 222,tanjurace 24diska,plug eberhardt 2 brazde 12",silokombajn sip sk80,samoutoavrnu za sijeno mengele 32m3,prikolicu za gnoj strautmann,utovarivac za gnoj lifam,rolobalirku feraboli na remene,pauk fahr za rastepanje,sunce za skupljanje.ima toga jos ali se nemogu sve ni sjetit :icon_e_smile:
posto podosta sarafam,onda mi dobro dode da cujem od nekog koji savjet oko nekih stvari,a mozda cu i ja nekom moc dat...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ooo kolega dobrodošo..... vidim i ti imaš mf-a 560.... kad će koje slikice biti???:)
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
evo neke
rjdy.jpg
el5m.jpg

u0ec.jpg

fp29.jpg

uecf.jpg

mu3y.jpg

ev0y.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:icon_pidu::icon_pidu:

Storjevi za deset,...vidim svega pomalo imaš..
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
ima svega,cak i viska tak da su neki strojevi i za prodaju :D:

O kud iz Kutine? Repušnica ili Gračenica - nizina je u svakom slučaju, ak se razabire sa fotki. Ja sam s one strane Lonje. Pozdrav!:(shake):
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
nema kaj strojevi su kak moraju biti.... :) na mf-u imas 3 brzine s powerom ili klasične 4 brzine???
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
nema kaj strojevi su kak moraju biti.... :) na mf-u imas 3 brzine s powerom ili klasične 4 brzine???

imam 3 sa powerom.prosle sezone je tero dvorednog zmaja i vec dve godine rolobalirku bez ikakvih problema.jedino je bio problem sta sam moro nove karike i dat bosh pumpu reparirat jel je bio motor pregrijan,a sad jel je zakuho ili je zbog dizni(sve su pisale)ugl.karike su popucale.tak da je dobio sve nove karike,letece lezajeve,dizne i repariranu pumpu.klipovi i radilica kao novi...
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Pozdrav i dobrodošao :icon_pidu: ,koliko je sati imao mf kad si ga reparirao? , jer moj ima isti takvi motor i oko 3900rh a nije imao nikakvih problema
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
i meni su popucale karike, sjebal ga malčer i rotodrljaće 2,5m. jer je puko lajtung i iscurilo ulje i poslje tog je počeć trošit ulje i nije imal snage pa sam ga stavil širom, dobila radilica za 1 specialu i 3 i 4 klip riseve i kompresione karike na njima su bile spucane. stvail sam komplet generalku sve novo i sad nema greške, jedino su mi meštri bosch pumpu ujebali i malo mi puno troši a i u zimi teško pali a kompresija je odlična.....
ja imam 4 brzine standardnu getribu i prezadovoljan sam s njim
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
meni su isto malo bosh sjebali,sad se nekad zaletava malo u leru al nista strasno.vise mi se svida ova sa tri brzine ima brzi rikverc i na cesti je brzi.na 260 sam imo sa 4 i iso je 25 a ovaj 30..
 

Najnoviji postovi

Na vrh