• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od klostrobustera

  • Temu pokrenuo klostrobuster
  • Datum prvog posta
K

klostrobuster

Guest
iz grada Tome Vinkovića :supz: skroz gradsko dijete, no međutim sve više razmišljam o odlasku na selo te se početi baviti poljoprivredom pa se učlanio na ovaj forum da nešto i naučim prije no što se otisnem u ruralna područja. želja mi je uzgajati šparoge i razne čili papričice. eto pa se nemojtesmijati ako ću imati blesava pitanja jer eto početnik sam...ajte pozdrav
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav i dobrodošao na forum! Po slici profila već vidim da ćeš se jako dobro uklopiti na forum:mrgreen::partyman::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša....................:partyman::partyman:tvoja slika govori više od riječiju,,,,,,,,,,,,,znači još jedan
2vaxs0g.jpg
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
K

klostrobuster

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša....................:partyman::partyman:tvoja slika govori više od riječiju,,,,,,,,,,,,,znači još jedan
2vaxs0g.jpg
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

pa el nas ima drugačijih? :supris:
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam,,,šta misliš ti,,,:shock::?:
I ako ima,,,meni nebitno,;),,,bitno je da je ekipa za dobru zabavu:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum! ...

., super predstavljanje od super mladog bećara iz grada Bjelovara!., pa drugo niš ni bilo ni za očekivat?, osim jednoga dobrogaaa pustogaaa bećaraaa iz grada našega legendarnoga traktorića "tomo-e vinković-a"!!!., sretno TI sa povratkom na selo! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Na vrh