• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od mariop

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Pozdrav ljudi,
kao što naslov kaže ime mi je Mario a dolazim iz jednog malog sela u okolici Samobora.
Kako i priliči mom kraju imamo jedno manje seosko gospodarstvo pomalo se bavimo šumarstvom i tako ....

Ustvari sam registriran već neko vrijeme i posjećujem forum svakodnevno ali tek sad sam obavio i ovo.

Stoga pozdrav još jednom:-D
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav sused! Koje je to selo ak se smije znat? Ja sam inače podrijetlom iz jednog sela u okolici Smb
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Pozdrav sused! Koje je to selo ak se smije znat? Ja sam inače podrijetlom iz jednog sela u okolici Smb

,,,,,,,,,,
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Znači ti si cepljen na gorjanske korjene:rolfer::rolfer::rolfer:
Ja sam prije živil u Otoku,a sad sam svako malo tam jer imam baku i dedu pa pomažem oko poljoprivrede i svega kaj treba. Vama bar ne nosi poplava kuruzu :D
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Znači ti si cepljen na gorjanske korjene:rolfer::rolfer::rolfer:
Ja sam prije živil u Otoku,a sad sam svako malo tam jer imam baku i dedu pa pomažem oko poljoprivrede i svega kaj treba. Vama bar ne nosi poplava kuruzu :D[ /QUOTE]


Istina, kad bi do nas došla poplava to bi bilo...

:confused: uf bolje ni ne mislit o tome


u svakom slučaju drago mi je da sam našao nekog domaćeg:partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Malo nas je al smo dobro rasprostranjeni :D
I meni je drago, možda se vidimo u Vilinskim jamama ili Na zalasku sunca... Znam se rekreirat prek vikenda tam po onom kraju (i po birtijama :D ) Nema toga kaj nisam prešo s biciklom
 

Najnoviji postovi

Na vrh