• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Markaa

Markaa

Novi član
Tu od
2 Stu 2011
Poruka
1
Lijep pozdrav svima :)
Zovu me Marka i radim u ĐĐ TEP-u kao poslovođa na cijevovodu.
Živim u Slavoniji ali nisam neki poljoprivrednik. Imam voćnjak i bašču iza kuće i brdo sa šljivikom i manjim vinogradom.
Nedavno sam kupio malog yanmara sa frezom i roto malčerom da to malo zemlje mogu održavati kako spada. Nije nešto ali za moje potrebe dovoljno :D

Nadam se ugodnu i korisnom druženju!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav susjed , dobrodošao na forum :partyman:
Moželi koja informacija o Yanmaru , koliko ks , kakav je rotomalčer ..., najbolje bi bilo da ti to sve poslikaš , i staviš slike da mi to vidimo
Pozdrav još jednom , i živio ti meni :supz:
 

Markaa

Novi član
Tu od
2 Stu 2011
Poruka
1
Pozdrav susjed , dobrodošao na forum :partyman:
Moželi koja informacija o Yanmaru , koliko ks , kakav je rotomalčer ..., najbolje bi bilo da ti to sve poslikaš , i staviš slike da mi to vidimo
Pozdrav još jednom , i živio ti meni :supz:



Model je AF18 i ima 18 PS, 400 i nešta radnih sati, 2002 godina...

Stavit ću slike čim stignem.

Živio i ti susjed !!!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Auuuuu... , pa to je noviji model :prayer: :prayer: , morat ću doletiti do tebe da vidim kako radi stroj .
Svaka čas , neka te dugo i dobro služi :supz::supz::gitarist:
 

Markaa

Novi član
Tu od
2 Stu 2011
Poruka
1
Auuuuu... , pa to je noviji model :prayer: :prayer: , morat ću doletiti do tebe da vidim kako radi stroj .
Svaka čas , neka te dugo i dobro služi :supz::supz::gitarist:


Slobodno navrati :partyman:
Nadam se da hoće :D

Hvala svima na dobrodošlici !!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i dobro se snašo na forumu i samo polako po brežuljku i među šljivama sa makinom:partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Hmmmm.... , ma šta lijep , pa traktor je strava , pravi stroj :heart::heart:
 

Najnoviji postovi

Na vrh