• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od massey3070

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
ja sam novi ovdje...
zivim u spionici kod srebrenika.....imam massey fergusona 3070,deutz fahr intrac2002,đuru đakovica,sa oba araptera,i bager atlas,sijacicu hassias,spricu od 600l fischer,dvobrazni plug okretac krone 14coli,trobrazni plug cjevak 12coli,rotodrljacu zahvata 2,5 metra,prednju rotacionalnu kosu sa 12 diskova zahvata 2,8,sijacicu za krompir,vadilicu za krompir,rasipac od 800 litara...
evo mojih masina...
massey je kupljen od josip123...

Uploaded with ImageShack.us
evo i deutz...


Uploaded with ImageShack.us
a evo i atlasa....


Uploaded with ImageShack.us
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
e pozdrav kolega i dobrodošao na forum.
dečki sa foruma su me ganjali da stavim slike MF-a,a sada ih ti uspio staviti prije mene.
daj malo slika i od drugih strojeva...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i dobrodošao. Daj molm te reci mi šta radiš sa ti Deutzom?
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Dobar je ovo traktor ja sam sa njim super zadovoljan.Radim sve sa njim frezao sam do ove sezone sa roto drljačom 2,5 m jest mu malo previše ali išao je .Sada sam uzeo masseya 3070 od josipa123 pa je deutzu malo lakše.Svejedno i dalje orem sa njim,plug 2x14 coli primetač,kosim prednjom kosačicom 2,8 m ima prednju hidrauliku,spricanje,rasipač i sve ostalo.Jedan od boljih poslova koji radim sa njim je čišćenje snijega,čistim za komunalno oko 30 km.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
kolko je konja taj traktor,nisam imao prilike ga uživo vidjet,ali ovak na slikama mi je vrlo interesantan
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Dao sam 6000 eura,bilo je popravke EHR nije radio i još neke stvari pa sam to ja sam popravio

pitam iz razloga jer taj traktor znam i prije nego ga ja Josip123 kupio
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Pa kakav ti je ovaj traktor imaš li kakve informacije o njemu što bih meni pomoglo kakvi kvarovi ili nešto slično pošto nije ni kod josipa bio dugo
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
znam da mi je poznat taj intrac koji radi s rotobranom i u zimskoj sluzbi :cool:

dobro dosao jos jednom ;)
jesi uspio urediti mf-a? cuo sam da je bio u dosta losem stanju..
 

Najnoviji postovi

Na vrh