• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od massey3070

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
mamo to da sijes bez markira .

spojevi sijacica bi trebali biti bez greske.

Nemogu prebacivati markir pošto mi je kabina naprijed pa sam ih skinuo,imam ja neke svoje pravce pratim pravac sa sjedišta preko žmigavaca i udaram na već posijani redak tako mi je dobar razmak između redaka.Ako nekada i pobjegne malo nije strasno neće se kopati pobjegne i sa merkerima isto tako.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nemogu prebacivati markir pošto mi je kabina naprijed pa sam ih skinuo,imam ja neke svoje pravce pratim pravac sa sjedišta preko žmigavaca i udaram na već posijani redak tako mi je dobar razmak između redaka.Ako nekada i pobjegne malo nije strasno neće se kopati pobjegne i sa merkerima isto tako.

Pustiš oba markira dolje i to je to..
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Pustiš oba markira dolje i to je to..

To je u redu ali pusti markir dole pa na kraju diži ih opet gore još koji puta između u njivi zbog nekog drveta,bandere ili živica okolo.Sijem već 5-6 godina ovako puno mi je lakše i brže ako dobro pazim nema tu odstupanja
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
tako sam ja sijao prosle gosdine pa kada sam dosao vrsiti zlo i naopako ne mogu uhvatiti redove kombajnom..
 
B

BAGERISTA

Guest
Dela se ga dela.........................bez greške..
Traktori svi u akciji..
 
B

BAGERISTA

Guest
Siješ još ili si završija sa sijetvom...:?:
Masni i zelenko delaju bez greške......................
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo neka oni delaju,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i da zarade druge bog daj...:partyman::partyman:

Ajde sretno s sijetvom.,.:drinkers:da riješiš bez problema..
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če sr...nja u svim kultirama koje su vani...........:mad::madmana::madmana:ali protiv prirode nemoreš......
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerujem da je sve polomilo,,,,,,,,,,,,,gledajuči ovako sa slike.............:?:?
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je onda............:supz::supz:,barem,,da nije sve uništilo..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uh,kod nas je bilo nešto malo lada isto ali ni blizu ovako,ovo je čini mi se pokrupno..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Prije jedno desetak godina u jednom ljetnom danu naišao tako siv oblak,jako je grmilo a onda se katastrofa sručila na nas.Neću sada opisivati nastale štete ali evo jedna informacija.Mjerio sam te gromade leda i najveća je bila promjera 7 cm a sastavljena od malih koje su imale po 1 - 2 cm.
 

Najnoviji postovi

Na vrh