• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od mf5445

mf5445

Novi član
Tu od
5 Velj 2012
Poruka
24
bok zovem se tomislav imam 22godine i dolazim iz zagorja. Imam massey fergusona 5445 67kw iz 2006 i massey fergusona 130 iz 1976g.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..........................:partyman::partyman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao na forum;)

Slobodno nam uljepšaš forum sa slikama od MF-a..8)
 

mf5445

Novi član
Tu od
5 Velj 2012
Poruka
24
Dobrodošao na forum;)

Slobodno nam uljepšaš forum sa slikama od MF-a..8)

mogu otic sad poslikat pa stavit par slika. samo ovdje da ih stavim ili ima neka druga tema za to? mozda malo glupo pitanje ali sam novi pa se jos ne snalazim ovdje
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
mogu otic sad poslikat pa stavit par slika. samo ovdje da ih stavim ili ima neka druga tema za to? mozda malo glupo pitanje ali sam novi pa se jos ne snalazim ovdje

Zavisi od slika,moguče je ovdje stavit slike pošto je i naslov teme O NAMA,a može i u posebne teme samo slika mora odgovarat naslovu.

Npr:ako slikaš MF traktor staviš u MF temu i tako za svaku sliku..
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., čitamo - pišemo se ...
 

mf5445

Novi član
Tu od
5 Velj 2012
Poruka
24
poslikao sam traktor ali me nesto zeza ovaj imageshack. s kojim programom stavljate slike na forum?
 
B

BAGERISTA

Guest
S njim,,,,ali moraš se registrirat,,,,,,,,,,,,,,,i ja sam isto,,,,8)8)8)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
dobro došel ...Željno iščekujemo slike od Mf-a:supz::roll:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Slike su dobre. Na blatobranu te dvije tipke to su za kardan (žute),za ukoščavat i iskopčavat?? One crne tipke su u funkciji ili to je samo tak tam??
Prava pila nek te dugo služi.
 

mf5445

Novi član
Tu od
5 Velj 2012
Poruka
24
crne tipke su plastike to je predvideno da budu neki gumbici ali nezz za kaj nisam to uzeo. ove zute tipke su za dizanje i spustanje hidraulike jako zgodna stvarcica
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
traktorcic ko bomboncic :D
to si uzeo novo kod nas?
kako si zadovoljan s njim i koliko zemlje obradjuje?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobar stroj ;)

Kakav to imaš mjenjač na njemu?
to nije DYNA4?
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast traktor,,,,,,da gledaš i sliniš
aokjzt.gif


Nek te služi bez greške,,,,,i drugega zaradija...
a ova desna poluga(joestic),,,tu su mu brzine,,,ili još koja funkcija,,,,šta dođe pod desnu ruku.....:roll:
 
Na vrh