• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od mika

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Lijep pozdrav svima. Zovem se Nikola živim u Bratini, bavimo se malo poljoprivredom i svime i svačime. Nadam se ugodnom druženju!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dobro došao kolega!!
Ti i ja bi se cak mogli i poznat!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Bučo mislim da se ne poznamo, al znamo dosta istih ljudi... dal radiš sad u jamnici ili u zg cestama?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo mislim da se ne poznamo, al znamo dosta istih ljudi... dal radiš sad u jamnici ili u zg cestama?

Onda se ne poznamo sad sam u zg cestama poceo u ponedeljak pa ti sve znas a ja malo u gruntanju neznam jel mislim na dobrog miku buni me Bratina
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
ne poznaš ti mene al to ni razlog da se ne upoznamo hehehe.. dubravka vjerojatno znaš a u cestama imam susjeda lovru... a poznam i jednog tvog kolegu iz crne drage (on je kakti nekakav mehaničar hahahahahah)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ne poznaš ti mene al to ni razlog da se ne upoznamo hehehe.. dubravka vjerojatno znaš a u cestama imam susjeda lovru... a poznam i jednog tvog kolegu iz crne drage (on je kakti nekakav mehaničar hahahahahah)

Kak nebi dudu znal a i lovru vozaca u cestama na kojeg mehanicara mislis mlađu ili
pa kak ja tebe neznam moramo neku kavu popit pa da te upoznam
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
može, dovleci i mlađu jedino ak ga jasmina ne pušta, al ja ti kavu ne pijem doktor mi zabranil (jel mi tlak skoči naglo još ak je kakva konobarka dobra onda je to pogubna kombinacija), al mi je zato pivu preporučil da ne dobijem kamence...
hehe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
može, dovleci i mlađu jedino ak ga jasmina ne pušta, al ja ti kavu ne pijem doktor mi zabranil (jel mi tlak skoči naglo još ak je kakva konobarka dobra onda je to pogubna kombinacija), al mi je zato pivu preporučil da ne dobijem kamence...
hehe

Neznam za mlađu al ja i ti budemo popili kome kaj pase a jel mozda vozis zelenkastog audia 80
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
nemogu se sjetit pogubio se skroz:(think): moramo dogovorit cugu pa da ja vise saznam:eek::

more, kad god hoćeš :icon_jook: u međuvremenu ak vidiš mlađu bu ti on rekel ko sam ak ti bu kaj jasnije onda(nas dva smo skupa išli u školu)
 
Na vrh