• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Milana Martinek

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
U mirovini sam i živim u Zagrebu. Svaki vikend idem sa suprugom u Žumberak, gdje imamo 2400 chv (jutro i pol) zemljišta, zasadjeno sa voćkama. Manji dio je šuma. Imam " GUTBROD " sa dosta priključaka, koje koristim u jutro dok sam trezan.
U sklopu toga je vikendica, a sazidao sam i prostoriju za kavezni uzgoj divlji zečeva, sa čime se bavim već petnajst godina.
Imam i dobri mana ; volim dobro pojest i dobro popit. (pozivam sve Forumaše).

Milan.martinek@xnet.hr

Prilozi

• ii.jpg
    ii.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 161
  • pun stol pijaće ispred vikendice.jpg
    pun stol pijaće ispred vikendice.jpg
    75.5 KB · Pregleda: 172
A

AGRIPLUS65

Guest
pozdrav i dobro dosal .
imam i ja divlju zecicu vec vise godina,a u kosnji se zna nac i mali zeceva koji zbriseju kad porasteju.
dali uzgajas za prodaju ili iz zabave?

P

puknuti

Guest
ljepo pozdravim ..dobro došel
Na sljedečim izborima glasam za 6 metri cestu do Budinjaka

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka čast na predstavljenju , pozdrav dobrodošao na forum :partyman::partyman:

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
pozdrav i dobrodošao ,lijep odabir cuge,al izgubio sam puno krvi da nemaš možda i

Uploaded with ImageShack.us :D :D :D

Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Pozdrav Milane,u kojem ste dijelu Žumberka?? Ako vam je poznata najveća pipa na žumberku na cesti od kostanjevca prema sošicama tamo sam dosta često :) Sviđaju mi se ove dobre mane, mogli bi se dogovoriti za neko okupljanje na friškom zraku uz rakiju i masnu hranu :D

G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav novi forumašu i dobro nam došal! ...

., lipo i dosta temeljito predstavljanje!., ujedno lipo fala na pozivu u predivni Žumberački kraj!!!, ki zna?, možda NAS put i nanese na VAŠE delicije! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
Kolega AGRIPLUS65 - hvala.
Trebaš divljoj zećici naći mužjaka i za 45 dana imati će mlade. Potražnja je velika, a na tržištu su skupi.

Kolega Puknuti - hvala.
Pa sve znaš, ja bi osobno i podmazao, jer uvjek se može nekoga potplatit, ako mu se može dosta platit.

Kolega Toma3340 - hvala.

Kolega Žuti - hvala.
Rodio sam se, a i odrasto 40 km. sjevernije od Tebe u Požegi.

Kolega Vimi - hvala.

Prilozi

• Za kolegu AGRIPLUS65.jpg
    Za kolegu AGRIPLUS65.jpg
    38.5 KB · Pregleda: 89

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
pozdrav i dobrodošao ,lijep odabir cuge,al izgubio sam puno krvi da nemaš možda i

Uploaded with ImageShack.us :D :D :D

Kolega Davor22 - hvala.
Kada sam dobio ovaj Tvoj post, nazvao sam svog kardiologa da se posavjetujem, a on opet isto ; da me se već davno odrekao i digo ruke od mene.

Prilozi

• DSC02003.jpg
    DSC02003.jpg
    32.4 KB · Pregleda: 63

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
Kolega Hrvach - hvala.
Vikendica i uzgajalište divlji zečeva je iznad Kostanjevca i Sošica, na 800 metara nadmorske visine, u Novom selu Žumberačkom, ali još jedan kilometar poljskim putem u šumi. Sada sam uhvatio jaku vezu kod kolege Puknuti, pa će mo ga proširiti i asvaltirat.

Kolega GROF - hvala.
Zbilja je Žumberački kraj predivan, ali više za lovce, planinare i beraće gljiva. Sada je dosta pust, a nema niti udovica, a kamoli nešto mladje za nas. Meni se jedino dobro pokazao uzgoj crvenog krupnog ribiza, marke "HOLLAND", kojega imam oko 500 grmova. Jako je ukusan, obilno rodi svake godine, i ne smeta mu mraz u cvjetanju, kao niti niske zimske temperature.

Prilozi

• ZA KOLEGU HRVACH-STOJDRAGA.jpg
    ZA KOLEGU HRVACH-STOJDRAGA.jpg
    61.9 KB · Pregleda: 89
  • 1 ZA KOLEGU GROF.jpg
    1 ZA KOLEGU GROF.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 95
  • 2 ZA KOLEGU GROF.jpg
    2 ZA KOLEGU GROF.jpg
    82.7 KB · Pregleda: 91
  • Ribiz- 1.jpg
    Ribiz- 1.jpg
    44.4 KB · Pregleda: 92
H

Hrvach

Guest
Eee kad bi ja reko kolko sam puta prolazio kroz Novo selo s biciklom.. Svaki vikend kad sam gore i kad je lijepo vrijeme napravim rutu po žumberku, do starog grada,sošica, sv. gere, sopotskog slapa i da ne nabrajam dalje... Žumberak je stvarno raj na zemlji samo kaj to puno ljudi ne zna cijeniti.. Stvarno svaki put kad odem gore vidim nekaj novo i iznova se iznenadim :)

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Kolega Davor22 - hvala.
Kada sam dobio ovaj Tvoj post, nazvao sam svog kardiologa da se posavjetujem, a on opet isto ; da me se već davno odrekao i digo ruke od mene.

ja sad zvao svoga doktora i tak pričam malo i o Vama Milane i kaže da je ovo najbolje riješenje za Vas(sve lijeći):

Uploaded with ImageShack.us :)

hvala na piću evo exiro

Uploaded with ImageShack.us

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
BAGERISTA - hvala, imaš jake susjede sa uzgojem divlji zečeva, Deroki iz
Vodnjana i Sladonju iz Valture.
Zagorec - hvala,
Massey - hvala, pregledao sam slike od "gudbroda" -radne mašine, ali nisu
dobro izoštrene, tako da Ti ostajem dužnik do proljeća. U zamjenu
Ti sada šaljem priključak stubline-gudbrod na svojoj brodici, koju sam
preuredio na pogon 12 V brisača stakla od "opela".
Tinda - hvala.

Lijep pozdrav; Milan Martinek, kavezno uzgajalište divlji zečeva "ŽUMBERAK".

Prilozi

• Za kolegu Massey 3070-stublina od gutbroda.jpg
    Za kolegu Massey 3070-stublina od gutbroda.jpg
    35.9 KB · Pregleda: 64
  • Za kolegu Massey 3070-stublina od gudbroda.jpg
    Za kolegu Massey 3070-stublina od gudbroda.jpg
    36.1 KB · Pregleda: 64

Najnoviji postovi

Na vrh