• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Milana Martinek

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
U mirovini sam i živim u Zagrebu. Svaki vikend idem sa suprugom u Žumberak, gdje imamo 2400 chv (jutro i pol) zemljišta, zasadjeno sa voćkama. Manji dio je šuma. Imam " GUTBROD " sa dosta priključaka, koje koristim u jutro dok sam trezan.
U sklopu toga je vikendica, a sazidao sam i prostoriju za kavezni uzgoj divlji zečeva, sa čime se bavim već petnajst godina.
Imam i dobri mana ; volim dobro pojest i dobro popit. (pozivam sve Forumaše).

Milan.martinek@xnet.hr
 

Prilozi

  • ii.jpg
    ii.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 161
  • pun stol pijaće ispred vikendice.jpg
    pun stol pijaće ispred vikendice.jpg
    75.5 KB · Pregleda: 172
A

AGRIPLUS65

Guest
pozdrav i dobro dosal .
imam i ja divlju zecicu vec vise godina,a u kosnji se zna nac i mali zeceva koji zbriseju kad porasteju.
dali uzgajas za prodaju ili iz zabave?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ljepo pozdravim ..dobro došel
Na sljedečim izborima glasam za 6 metri cestu do Budinjaka
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka čast na predstavljenju , pozdrav dobrodošao na forum :partyman::partyman:
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
pozdrav i dobrodošao ,lijep odabir cuge,al izgubio sam puno krvi da nemaš možda i

Uploaded with ImageShack.us :D :D :D
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Pozdrav Milane,u kojem ste dijelu Žumberka?? Ako vam je poznata najveća pipa na žumberku na cesti od kostanjevca prema sošicama tamo sam dosta često :) Sviđaju mi se ove dobre mane, mogli bi se dogovoriti za neko okupljanje na friškom zraku uz rakiju i masnu hranu :D
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav novi forumašu i dobro nam došal! ...

., lipo i dosta temeljito predstavljanje!., ujedno lipo fala na pozivu u predivni Žumberački kraj!!!, ki zna?, možda NAS put i nanese na VAŠE delicije! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
Kolega AGRIPLUS65 - hvala.
Trebaš divljoj zećici naći mužjaka i za 45 dana imati će mlade. Potražnja je velika, a na tržištu su skupi.

Kolega Puknuti - hvala.
Pa sve znaš, ja bi osobno i podmazao, jer uvjek se može nekoga potplatit, ako mu se može dosta platit.

Kolega Toma3340 - hvala.

Kolega Žuti - hvala.
Rodio sam se, a i odrasto 40 km. sjevernije od Tebe u Požegi.

Kolega Vimi - hvala.
 

Prilozi

  • Za kolegu AGRIPLUS65.jpg
    Za kolegu AGRIPLUS65.jpg
    38.5 KB · Pregleda: 89

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
pozdrav i dobrodošao ,lijep odabir cuge,al izgubio sam puno krvi da nemaš možda i

Uploaded with ImageShack.us :D :D :D

Kolega Davor22 - hvala.
Kada sam dobio ovaj Tvoj post, nazvao sam svog kardiologa da se posavjetujem, a on opet isto ; da me se već davno odrekao i digo ruke od mene.
 

Prilozi

  • DSC02003.jpg
    DSC02003.jpg
    32.4 KB · Pregleda: 63

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
Kolega Hrvach - hvala.
Vikendica i uzgajalište divlji zečeva je iznad Kostanjevca i Sošica, na 800 metara nadmorske visine, u Novom selu Žumberačkom, ali još jedan kilometar poljskim putem u šumi. Sada sam uhvatio jaku vezu kod kolege Puknuti, pa će mo ga proširiti i asvaltirat.

Kolega GROF - hvala.
Zbilja je Žumberački kraj predivan, ali više za lovce, planinare i beraće gljiva. Sada je dosta pust, a nema niti udovica, a kamoli nešto mladje za nas. Meni se jedino dobro pokazao uzgoj crvenog krupnog ribiza, marke "HOLLAND", kojega imam oko 500 grmova. Jako je ukusan, obilno rodi svake godine, i ne smeta mu mraz u cvjetanju, kao niti niske zimske temperature.
 

Prilozi

  • ZA KOLEGU HRVACH-STOJDRAGA.jpg
    ZA KOLEGU HRVACH-STOJDRAGA.jpg
    61.9 KB · Pregleda: 89
  • 1 ZA KOLEGU GROF.jpg
    1 ZA KOLEGU GROF.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 95
  • 2 ZA KOLEGU GROF.jpg
    2 ZA KOLEGU GROF.jpg
    82.7 KB · Pregleda: 91
  • Ribiz- 1.jpg
    Ribiz- 1.jpg
    44.4 KB · Pregleda: 92
H

Hrvach

Guest
Eee kad bi ja reko kolko sam puta prolazio kroz Novo selo s biciklom.. Svaki vikend kad sam gore i kad je lijepo vrijeme napravim rutu po žumberku, do starog grada,sošica, sv. gere, sopotskog slapa i da ne nabrajam dalje... Žumberak je stvarno raj na zemlji samo kaj to puno ljudi ne zna cijeniti.. Stvarno svaki put kad odem gore vidim nekaj novo i iznova se iznenadim :)
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Kolega Davor22 - hvala.
Kada sam dobio ovaj Tvoj post, nazvao sam svog kardiologa da se posavjetujem, a on opet isto ; da me se već davno odrekao i digo ruke od mene.

ja sad zvao svoga doktora i tak pričam malo i o Vama Milane i kaže da je ovo najbolje riješenje za Vas(sve lijeći):

Uploaded with ImageShack.us :)

hvala na piću evo exiro

Uploaded with ImageShack.us
 

Milan Martinek

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
18
BAGERISTA - hvala, imaš jake susjede sa uzgojem divlji zečeva, Deroki iz
Vodnjana i Sladonju iz Valture.
Zagorec - hvala,
Massey - hvala, pregledao sam slike od "gudbroda" -radne mašine, ali nisu
dobro izoštrene, tako da Ti ostajem dužnik do proljeća. U zamjenu
Ti sada šaljem priključak stubline-gudbrod na svojoj brodici, koju sam
preuredio na pogon 12 V brisača stakla od "opela".
Tinda - hvala.

Lijep pozdrav; Milan Martinek, kavezno uzgajalište divlji zečeva "ŽUMBERAK".
 

Prilozi

  • Za kolegu Massey 3070-stublina od gutbroda.jpg
    Za kolegu Massey 3070-stublina od gutbroda.jpg
    35.9 KB · Pregleda: 64
  • Za kolegu Massey 3070-stublina od gudbroda.jpg
    Za kolegu Massey 3070-stublina od gudbroda.jpg
    36.1 KB · Pregleda: 64

Najnoviji postovi

Na vrh