• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Milana!

  • Temu pokrenuo milan.bus
  • Datum prvog posta
M

milan.bus

Guest
Pozdrav kolege forumaši! Moje ime je Milan, i javljam se iz Budve, iz Crne Gore. Imam 22 godine i privatni sam prevoznik i vlasnik turističke agencije. Pored toga, hobi mi je odrzavanje imanja na selu, pa sam se stoga i učlanio na ovaj izvrstan forum. Nadam se da moja nacionalnost nije problem.

S poštovanjem,

Milan
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav i dobrodošao na forum , nacionalnost nema veze sa forumom , tko ima dobre namjere , i tko želi sudjelovati u raspravama , podijeliti svoje znanje sa ostalima je dobrodošao , tako da te to netreba brinuti .
Još jednom ti želim dobrodošlicu i ugodan boravak na forumu .
Ukoliko bude nekih nejasnoća samo pitaj

Pozdrav i živio ti meni :partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...

., TVOJA!, ili bilo ČIJA nacionalnost NIJE i NESMI bit problem., dobro su nam svi došli na ovaj NAŠ najbolji poljoprivredni FORUM!!!, kako bi se družili, izmjenili iskustva i spoznaje., kako u poljoprivredi, svakako i u ostalim "granama" života., naravno, u duhu dobre vjere i pozitivnih namjera.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav,,,i dobrodoša........:partyman::partyman:
To odkud si i sve ostalo,,,(nacionalnost,,,itd,)nema veze s ovim forumom......
 
M

milan.bus

Guest
Hvala vam puno dobri ljudi! Iskreno se nadam ugodnom druženju! Živjeli mi :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ljep pozdrav i dobrodošao!!
ugodno čitanje i pisanje ti želim!

:partyman:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Lijepi pozdrav milane nacionalnost je jedno a poštenje i ljudskost nešto drugo budi šta hoćeš samo budi čovjek.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao tvoja nacionalnost nije minalo problem jer ti si ovdje došao da nešto saznaš i da mi nešto naučimo od tebe dobro je siki rekao meni uopće nije bitno koje je nacionalnosti čovjekc nego kakav je on inače da pitam što voziš sigurno autobus ako imaš svoju turističku
agenciju
 
M

milan.bus

Guest
Hvala svima, prijatno sam iznenađen ovako dobrim prijemom! Svaka čast!

Da Tomo vozim bus ponekad, imam 4 komada :) Preko ljeta sam minimalno 60% vremena u Hrvatskoj...
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
pozdrav i dobro došao
potpisujem svoje kolege;nacionalnost,vjera,i takva obilježja ne čine čovjeka,zato ne brini i samo pišiiii:supz:
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobrodošal.To sa nacionalnošću je klizav teren,ali ćovijek ako si onda baš da si sa neke druge planete.Mada kod nas vitrovi svakakvi pušu i nemiilost moderatora možeš osijetit zbog nekih naj obićnijih istina i ćinjenica.Nego daj mi napiši,jednom mi je otkaza poslušnost moj mali moped od 400 kg u Crnoj Gori pa sam ga gotovo dogura do naše bajne države dali ti imaš neki broj i mogućnost prevest motor dug 3 metra i te težine ako mi se to još kad dogodi,možeš i na pp ako je neki problem.Hvala
 
Na vrh