• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od mladenka

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Pozdrav bečari..

bavim se ovčarstvom, imam oko 100 komada uglavnom romanovske sočerke i frizijke...povremeno pratim forum...jako korisna stvar..
pišemo si
pozz.. :weedman:
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
od strojeva ima vadilicu za krumpi, tehnostoj kiper prikolicu, baliku far hd 300, itd
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman::partyman:
Strojevi vidim uredni,,,,svaka čast..
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav mladenko, dobro došao na forum, iz kojeg si dijela žumberka, koje selo?
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., eh taj Žumberački kraj! ...

., lipi je ko sam raj!!!., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman::partyman:
Strojevi vidim uredni,,,,svaka čast..


a jesi donekle uredni...pazim koliko mogu....
Universal sam nedavno kupio, sav je rasturen pa ga kompleno slažem, generalka, limarija, instlalcija, getriba, hidrauluka i još 100 sitnica da ga dovedem u red.:rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
Ooo pa znam ja gdje si ti doma, prolazim svaki put tam kad idem na vikendicu. Mi imamo vikendicu u Jurkovom Selu (najveća pipa i bačva na žumberku:partyman:)
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Ooo pa znam ja gdje si ti doma, prolazim svaki put tam kad idem na vikendicu. Mi imamo vikendicu u Jurkovom Selu (najveća pipa i bačva na žumberku:partyman:)

kaj da..nisam primjetio tu bačvu u Jurkovom selu. mislim da i ja tebe znam.
kak da si postavim sliku u profil kak imaš ti?
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo ti rokni koju sliku kako teku radovi,,,pa da vidimo,...malo mrcinu,,,,ali ne sumnjam,ima da bude ko pupica..
 
H

Hrvach

Guest
To spada pod Jurkovo selo, to je s lijeve strane ceste koja ide prema Sošicama, iznad zaseoka Selašce napravljena je bačva u brijegu i na njoj je pipa. Kaj se tiče postavljanja slike: korisnička ploča, lijevo u stupcu Postavke i mogućnosti-uredi avatar i to je to!
 

Najnoviji postovi

Na vrh