• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od ozrena

wrangler

Novi član
Tu od
18 Kol 2013
Poruka
7
pozdrav drustvo, evo da napisem par rijesci o sebi, zivim u rijeci, ozenjen u istri tako da sam izmedju dve lokacije, poljoprivrednik amater...

radim na platformi pa se poljoprivredom bavim u slobodno vrijeme....vec neko vrijeme pratim desavanja tu pa sam se eto malo odlucio ukljuciti kako budem imao vremena.....
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
pozdrav drustvo, evo da napisem par rijesci o sebi, zivim u rijeci, ozenjen u istri tako da sam izmedju dve lokacije, poljoprivrednik amater...

radim na platformi pa se poljoprivredom bavim u slobodno vrijeme....vec neko vrijeme pratim desavanja tu pa sam se eto malo odlucio ukljuciti kako budem imao vremena.....

Pozdrav Ozrenu iz Zagreba! Kak je na platformi? Dobiš li ponekad morsku bolest? Što se tiće poljoprivrede, pomoći ćemo ti koliko znama. Uživaj!:drink:
 

wrangler

Novi član
Tu od
18 Kol 2013
Poruka
7
Pozdrav Ozrenu iz Zagreba! Kak je na platformi? Dobiš li ponekad morsku bolest? Što se tiće poljoprivrede, pomoći ćemo ti koliko znama. Uživaj!:drink:

pozdrav u zagreb, heheheh ljulja se ljulja....a raditi se mora, nauci se covjek ko magarac na batine :D:

hmm sta se poljoprivrede tice, ne znam kako svima drugima ali meni za 5, iskljucim mozak i to mi dodje dobro za promjenu, a i korisno je....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,, FIJUMAN-BUZEĆAN...:icon_weed::icon_pidu::icon_pidu:
 
Na vrh