• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od pepsich

P

pepsich

Guest
eto dakle da se predstavim
imam 25 godina
jos uvijek sam na faksu (ekologija pmf)
gradsko sam dete koje je dobilo zemlju u nasljedstvo i sad nema pojma sta i kako i zasto i kome i blago meni
ugl prijavih se ovdje da vas zapravo mogu maltretirati sa pitanjima i trazenjem savjeta jer ja stvarno nemam pojma o poljoprivredi
nije da se ja sad mislim baviti intenzivnim uzgojem icega al bi rado odrzavala zemlju u dovoljno dobrom stanju da ako se pozelim time baviti mogu a ne da mi sve zaraste u sumu i sikaru pa eto
to je to od mene znate sta ocekivati i sretno samnom
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
Lijep pozdrav i dobro nam došla.
Samo ti pitaj, a mi ćemo ti rado pomoći oko svih tvojih upita.
 
B

bosniahos

Guest
žene su varljive zemlja još više...............................

Dobro došal.Kako to da tebe mlađahna zapade nasljedstvo.Nije to baš tebi studošu pametno imati,sad te hvataju neke obaveze prema sistemu koje ti baš neće ići na korist.Daj je nekom dobrom gazdi u harendu pa kad završiš školovanje uzmi stvar u svoje ruke.U međuvremenu imaš vremena za razmislit.A nisi napisa kolika je površina i koju eventualno imaš mehanizaciju.Nemoj biti skroman samo ti nama reci što te najviše u svemu oko tog mući.Možeš i pjevuckati ŽENE SU VARLJIVE ZEMLJA JOŠ VIŠE OSTAĆU BEZ PARA TEeEeŠKO DIŠEM:drinkers: AHAJjjj:rolleyess:
 
P

pepsich

Guest
evo ovako
sad cu ja vama popisat sta ja sve imam
livada 150 chv ak je to to kaj ja mislim to je sad obraslo u sikaru i pocetak sume bagremova (bar mi kazu da su bagremi joj sve me sram)
suma 2366 chv (navodno samo bagremovi al nemam pojma u planu mi je copit sumara nekog da to pregleda da vidim jel treba kaj po toj sumi radit sjec sadit nesto)
pasnjak 1032 chv (iskreno nemam pojma koji bi to dio bio al je sigurno zaraslo)
vrt 273 chv
oranica i put 630 chv
vinograd 245 chv koji je sav obrasao u jarku je i sluzio je i kao vocnjak tako da tamo loze nema ima podivljalih ljesnjaka i trave i nesto vocki o kojima se isto nije brinulo
dakle sve u svemu dosta zemlje koja je dosta zapustena
a ja sam to dobila jer bi ostatak familije to prodao ili ne brinuo o tome a meni steta zao
baka i deda su tam zivili al eto deda umro baka u zagrebu i sad je to moje
a sto se mehanizacije tice 0 bodova
bar ove neke postene
imam neku kosilicu za dvoriste kosit navodno negdje postoji i motorka i ima krampova lopata grablji i eto
nisu moji nikad nesto posebno to obradjivali malo vrta malo vina malo kuruze i to je to
sve ideje i svi prijedlozi su dobro dosli
susedi nisu zainteresirani za obradjivanje
neko vrijeme jedno dvi tri godine su njivu obradjivali sebi
jedne godine su pustili ovce da brste u nekoc vinogradu i to je to
al vec godinama samo vrt opstaje
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav divojko!, dobro nam došla na najbolji poljoprivredni forum!!!

., predpostavljam da će bit puno pitanja., pitaj???, a mi svi skupa pomalo ćemo odgovarat., ki ča i kako bude znal?., ...
., slažem se apsolutno i potpisujem sa našim novim i vridnim forumašem; bosniahos!., sve je lipo, dobro i slikovito opisal - dal predlog za početak kako bi bilo najbolje!., a ja, ja ću se samo nadovezat - dodat, trebaš upoznat, /ako si slobodna?!/ , ...,
radišnoga seljaka /., ljubav je na selu!/ , "dat" MU "odvezane ruke" i neka čovik sve dopelje u najbolji mogući RED!!! ...

., aj Bog!, sretno TI!, čitamo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh