• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Peteracing

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Pozdrav svima.
Zovem se Peter (neki me zovu i Petar):D
Živim u Sloveniji ali samo 200 metara od granice. Inače imam do Karlovca 17 kilometara (za bolju orientaciju).
Imamo malu farmu. Prije smo imali 15 krava i nešto sitniša (kokoši, pure, kuniči,..), a sada 2 krave i taj sitniš.
U glavnom bavim se najviše sa sjetvom žita. Imam nekoliko zemlje i na vašoj strani i to su mi još i najljepše parcele. Neču vam više dosađivat sa info o sebi, ako nekog nešto zanima neka samo pita.:)


Pozdrav
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
lijep pozdrav,
evo ko će nam dati točne informacije o poljoprivredi u eu
jel šta bolje ili ...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., lipo TI fala za odlično predstavljanje! ., ne zamaraš nas!, samo daj piši i pomalo pokelji ku slikicu tvoga gospodarstva., predpostavljam da je i kod tebe sve spicanjeno - uredno ko i u celoj Vašoj predivnoj Deželi Sloveniji!., jučer kada smo bili kod VAS!, ponovo sam se ugodno iznenadil toj i takovoj izvornoj lipoti!., sve uredno i sve na svome mestu!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Pozdrav iz Duge rese ,ti si preko Kupe od Prilišća . Kako je u E U.
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., lipo TI fala za odlično predstavljanje! ., ne zamaraš nas!, samo daj piši i pomalo pokelji ku slikicu tvoga gospodarstva., predpostavljam da je i kod tebe sve spicanjeno - uredno ko i u celoj Vašoj predivnoj Deželi Sloveniji!., jučer kada smo bili kod VAS!, ponovo sam se ugodno iznenadil toj i takovoj izvornoj lipoti!., sve uredno i sve na svome mestu!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...


A kaj je to tako divno kod nas??:scratch :) ma svaki se trudi po svoje. kod nas je trenutačno pravi đumbus:) imali smo puno posla na kuči- fasada, krov i te stvari, pa imamo još puno posla sa time, tako da ove godine je stanje kod nas baš nikakvo. Stavljali smo izolaciju na radionu, pa sam moral srušiti nadstrešnicu koja se držala radione, a ta nadstrešnica je bila krov silosa u kojem več 2 godine nismo imale silaže, nego mehanizaciju. E kako sada nema krova, sam strojeve sve natrpal u senjik ili kako več kod vas kažete.. Ali malo po malo pa če biti i novi krov. Kaj se tiče slike bit čedu uskoro, stavit ču i slike Zetora 5211 kojega upravo obnavljam:heart:
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Pozdrav iz Duge rese ,ti si preko Kupe od Prilišća . Kako je u E U.

Točno tako. Vatrogasno društvo Duga resa ili točnije mislim da je DVD Stara sela ili nešto slično, su svake godine kod nas na vatrogasnoj skupštini. Dali ti je to nešto poznato?
Pa nije loše kod nas. Ima nekih stvari koje su bolje kod nas, a nekih ima koje su bolje kod vas. Svaki ima nešto. Svaki dan slušam Narodni radio i pošto imam doma samo hrvatske programe na TV-u, puno puta čujem kako ljudi ispituju kako je ili kako če biti u EU. Naročito prije ovog vašeg referenduma. Moram priznati da puno više čujem i pratim kakvo je stanje u hrvatskoj nego u sloveniji:)
Moje mišljenje je, što se poljoprivrede tiče s ulaskom u EU če biti bolje večim poljoprivrednicim nego sada. Imaš puno nekih evropskih skladeva (mislim da se kod vas kaže fondova) i na taj račun dobivaš evropsku pomoč i tako te stvari. Ali da bi to primio moraš imati i ti neke obaveze i odgovornosti koje ti oni zadaju. Prošle godine sam imal dedu u bolnici u Karlovcu a i u Zagrebu, čini mi se da je kod vas puno korupcije, mita i da nisu do svih pacijenata jednako fer. Toga kod nas nema toliko i stvarno mi je bilo muka od toga.
Nadam se da če se to smanjiti.
Evo da ne klatim bezveze, neka pita netko ako ga još nešto konkretnije zanima, ako treba kakve informacije ili neku pomoč, jer i kod nas pratim poljoprivredni forum i saznam puno bitnih i nebitnih stvari:D
bok
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipi pozdrav iz Duge Rese i dobrodošal!!

Točno tako. Vatrogasno društvo Duga resa ili točnije mislim da je DVD Stara sela ili nešto slično, su svake godine kod nas na vatrogasnoj skupštini. Dali ti je to nešto poznato?

Imamo i jedne i druge,
DVD Duga Resa i
DVD Stara sela

i oba DVD-a su u Dugoj Resi

DVD Stara sela su ti u mojoj ulici, i ako se kod vas dobro jede i pije na skupštini,
onda su sigurno svake godine kod vas :lol:
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
lipi pozdrav iz Duge Rese i dobrodošal!!



Imamo i jedne i druge,
DVD Duga Resa i
DVD Stara sela

i oba DVD-a su u Dugoj Resi

DVD Stara sela su ti u mojoj ulici, i ako se kod vas dobro jede i pije na skupštini,
onda su sigurno svake godine kod vas :lol:

Hehe..a idu naši vatrogasci i k vama, tako da nije ni kod vas tako loše8);)
 

Najnoviji postovi

Na vrh