• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Sremca

North ARMY

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
31
Da se predstavim za pocetak ime mi je Miroslav,trenutno imam 21godinu i 2 sam godina poljoprivrednog fakulteta ratarstvo i povrtarstvo.Kuci obradjujemo nesto malo zemlje 15-ak jutara,moglo bi i vise ali otom potom,inace sam urednik na jos jednom poljoprivrednom forumu kod nas u Srbiji pa me mnogi odande znaju.Toliko o meni,ako nekog nesto interesuje nek pita slobodno.
Od masina imam IMT 560(novi tip sa kabinom),533 sa kabinom,plug IMT 756 i jednobrazni IMT,drljacu 4 krila,spremac Majevica 2.4m,prikolice 2*3t i jedna 4t,prskalica ona siva Agromehanika,rasipac Tornado,berac Z214,spartac IMT 2 reda i neki plavi 6redni za uskoredne kulture,sejacica Becker mislim da je to to sto bi se reklo.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman::partyman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobro dosao Sremac! Prije dan-dva sam se i ja registriro na vaš forum. Svuda se zna naci dobrih i korisnih stvari a i ljepo je kad se prenose iskustva.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao na forum:roll:

Vidio sam slike sijačice za kukuruz,tema je dobro pogođena:supz:
 
J

Johnny

Guest
Da se predstavim za pocetak ime mi je Miroslav,trenutno imam 21godinu i 2 sam godina poljoprivrednog fakulteta ratarstvo i povrtarstvo.Kuci obradjujemo nesto malo zemlje 15-ak jutara,moglo bi i vise ali otom potom,inace sam urednik na jos jednom poljoprivrednom forumu kod nas u Srbiji pa me mnogi odande znaju.Toliko o meni,ako nekog nesto interesuje nek pita slobodno.
Od masina imam IMT 560(novi tip sa kabinom),533 sa kabinom,plug IMT 756 i jednobrazni IMT,drljacu 4 krila,spremac Majevica 2.4m,prikolice 2*3t i jedna 4t,prskalica ona siva Agromehanika,rasipac Tornado,berac Z214,spartac IMT 2 reda i neki plavi 6redni za uskoredne kulture,sejacica Becker mislim da je to to sto bi se reklo.


oo Kosuticu odkud si se ti pojavio i na hr forumu, glavna si faca na poljoinfu jer mozes svakog banovati i ponizavati a niko ti nemoze nista,u sve se mesas kao margarin,kao da si jedini ti najpametniji a mnogo clanova sa poljoinfa si bukvalno rasterao tvojim pametovanjem pa toliko da znate ko je ovaj lik:toimonster: sad kad pocne pametovati i na ovome forumu bice gadno...zato nemojte se oslanjati na njegove price jer laze cim zine i daje netacne informacije na forume,pratim ga poljoinfu pa znam ovde te ljudi nepoznaju pa da ih unapred informisem da pripaze na tebe!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došao!! :gitarist: :partyman:
Vidim da mi je poznato ime al inače slabo pratim taj forum, uglavnom sam na ovome jer je jednostavno najbolji:!: :gitarist::supz:
Još jednom dobro nam došao i želim ti ugodan boravak na forumu :):)
 

North ARMY

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
31
Zato sam i dosao da razmenimo iskustva i pomognemo jedni drugima koliko mozemo.
Sejacicu sam neki dan rasturio sa caletom i generalno pretresao,sad ostaje jos jedan dan da skupim ekipu za finisni rad pa cu onda ovde da okacim neke slike radova i kad usevi niknu koliko je "ubola tacno". ;)
@Cowboy znate kako .... neko voli popa,neko popadiju,a neko njihovu cerku pa tako i za ove nase forume.:lol:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
@Cowboy znate kako .... neko voli popa,neko popadiju,a neko njihovu cerku pa tako i za ove nase forume.:lol:


Upravo tako! Ukusi su različiti!! Mada ja ipak više volim ćerku:lol:
 

North ARMY

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
31
@Vojvodjanin i Lisnik momci hvala na dobrodoslici. :gitarist:
@Cowboy kod nas se na svakoj svinjokolji najduza i najbolja kobasica nameni popadiji uvek bude uzvik "al je dobra,prava za popadiju" e sad ne znam zasto,ali neki vrag ima. :supz:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću u najbolji godina!, dobro nam došal!...

., lipo predstavljenje., a iz tvoji redaka predstavljanja dalo se izčitat da TI imaš celu gomilu - tucet - komplet IMT-ea!, bravo!, neka dobro slušadu i deladu.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

., p.s., kad smo već kod popa i popadije?., na ve vaše pisane retke, čovik se samo dobro nasmije!., a Bože! moj., uvik se davalo Bogu! = Božje!., a svim ostalim njiovo.- ...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh