• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Twans!

T

Twans

Guest
Pozdrav svima,

zovem se Tomislav. Eto priključio se forumu jer bi htio znati nešto više o poljoprivrednim strojevima. Točnije traktorima :), jer je moje znanje o njima je minimalno i pokušavam odlučiti koji bi za mene bio najbolji izbor. Malo o meni. Rega je ZG, razumijem se u proizvodnju poljoprivrednih sadnica, traktori nihc, bavim se optikom, obožavam delat na zemlji (pomognem kad stignem), volim i pomoč (jedino ako se vrti nekaj na ražnju kasnije hehehehehe). Da i vrlo sam uporan :madmana: .

Eto to je za sad o meni, nadam se da su moderatori zadovoljni :) :) :)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav svima,

zovem se Tomislav. Eto priključio se forumu jer bi htio znati nešto više o poljoprivrednim strojevima. Točnije traktorima :), jer je moje znanje o njima je minimalno i pokušavam odlučiti koji bi za mene bio najbolji izbor. Malo o meni. Rega je ZG, razumijem se u proizvodnju poljoprivrednih sadnica, traktori nihc, bavim se optikom, obožavam delat na zemlji (pomognem kad stignem), volim i pomoč (jedino ako se vrti nekaj na ražnju kasnije hehehehehe). Da i vrlo sam uporan :madmana: .

Eto to je za sad o meni, nadam se da su moderatori zadovoljni :) :) :)

Lijep pozdrav , dobrodošao na forum , želim ti puno uspjeha u tvom radu , i da na forumu saznaš ono što te zanima .

Što se tiče moderatora :scratch ...... pa nije tema " predstavite se " tu zbog moderatora , nego zbog svih forumaša ;)

Pozdrav i živio :partyman::partyman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pozdrav svima,

zovem se Tomislav. Eto priključio se forumu jer bi htio znati nešto više o poljoprivrednim strojevima. Točnije traktorima :), jer je moje znanje o njima je minimalno i pokušavam odlučiti koji bi za mene bio najbolji izbor. Malo o meni. Rega je ZG, razumijem se u proizvodnju poljoprivrednih sadnica, traktori nihc, bavim se optikom, obožavam delat na zemlji (pomognem kad stignem), volim i pomoč (jedino ako se vrti nekaj na ražnju kasnije hehehehehe). Da i vrlo sam uporan :madmana: .

Eto to je za sad o meni, nadam se da su moderatori zadovoljni :) :) :)
Mogu ti dati privatne satove ako si zainteresiran ?..totalno objektivno radim testove za sve viđeno .
Napisao si da se baviš optikom ?-kaj to konkretno znaći

Dobrodošao-se razme !
 

David Deutz

Novi član
Tu od
21 Svi 2011
Poruka
15
Pozdrav svima,

zovem se Tomislav. Eto priključio se forumu jer bi htio znati nešto više o poljoprivrednim strojevima. Točnije traktorima :), jer je moje znanje o njima je minimalno i pokušavam odlučiti koji bi za mene bio najbolji izbor. Malo o meni. Rega je ZG, razumijem se u proizvodnju poljoprivrednih sadnica, traktori nihc, bavim se optikom, obožavam delat na zemlji (pomognem kad stignem), volim i pomoč (jedino ako se vrti nekaj na ražnju kasnije hehehehehe). Da i vrlo sam uporan :madmana: .

Eto to je za sad o meni, nadam se da su moderatori zadovoljni :) :) :)

Dabrodošao na forum ŽIVIO :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!.- ..., čitamo se ...
 
T

Twans

Guest
Mogu ti dati privatne satove ako si zainteresiran ?..totalno objektivno radim testove za sve viđeno .
Napisao si da se baviš optikom ?-kaj to konkretno znaći

Dobrodošao-se razme !

Veleprodaja oftalmičkih leča (za naočale) :)
Ne optika za puške :) :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh